HOROSKOPAS spalio 27-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS spalio 27-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Tikriausiai užplūs keistos nuotaikos. Galbūt mielesni taps artimi žmonės, arba grįš geri prisiminimai, jausmai. Svarbiausia akcentuokite gėrį ir nebegalvokite apie senas nuoskaudas.

JAUTIS

Šiandien bus nesunku susikalbėti, susitarti netgi su tais, su kuriais bendraujant paprastai tvyro įtampa. Gera diena veiklai, susijusiai su aktyviu komunikavimu, aptarnavimu, reklama, žiniasklaida, ryšiais, mokslu, prekyba.

DVYNIAI

Tinkama diena tvarkyti komercinius, tiekimo, nuosavybės reikalus. Galbūt pavyks susitarti dėl pelningo užsakymo, su nuolaida įsigyti norimą prekę, paslaugą.

VĖŽYS

Gali tekti aiškintis finansinius ar teisinius klausimus. Specialisto konsultacija turėtų atverti jums akis. O galbūt su kažkuo dalinsitės kelionių įspūdžiais. Svarbiausia viską darykite gera valia ir su nuotaika.

LIŪTAS

Galite sužinoti tai, kas buvo nuo jūsų slepiama arba, atvirkščiai, atsiras konfidencialių reikalų. Jeigu slapta svajojate apie meilės romantiką, tas svajones dabar lengva paversti tikrove.

MERGELĖ

Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, viskuo domėtis, todėl galite išsiaiškinti daug dominančių dalykų. Gali atsinaujinti sena pažintis, partnerystė. Galimos intriguojamos naujienos.

SVARSTYKLĖS

Gali būti, kad išsisklaidys kai kurios abejonės, taps gana aišku, kokios perspektyvos jūsų laukia. Svarbi pasirodys jūsų profesinė kompetencija, gyvenimo patirtis.

SKORPIONAS

Puiki, aktyvi diena. Galima imtis įvairių darbų, kreiptis į įtakingus asmenis, vykti į keliones. Pravartu aptarti savo perspektyvas, planuoti ateities užmojus. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiai, lanksčiai.

ŠAULYS

Šiandien neblogai seksis vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas. Kažkam galite puikiai pasitarnauti kaip tarpininkai ar įžvalgūs patarėjai. Regis, domins meilės nuotykiai.

OŽIARAGIS

Šiandien gautus pasiūlymus verta priimti, jeigu tam neprieštaraus partneriai. Naudingi gali būti bendri projektai su patikimais sąjungininkais. Gali išsispręsti teisinis klausimas.

VANDENIS

Šiandien galite pasirodyti tikri darbštuoliai. Galbūt imsitės reformų, keisite įrangą, mokysite kolegas. Aktualūs gali būti ir sveikatos pasitikrinimo bei gydymosi ar reabilitacijos klausimai.

ŽUVYS

Šiandien turėsite galimybių pasinaudoti savo žavesiu, patirtimi ir daryti įtaką kitiems. Atviriau reikšite jausmus, aistras, kils ūpas realizuoti save per protą, kūrybą ar sportą.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų