HOROSKOPAS spalio 26-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS spalio 26-ajai, antradieniui

AVINAS

Būsite emocionalūs ir kaprizingi. Manysite, kad tik jūs žinote, kas teisinga ir naudinga. To gali netoleruoti jums artimi žmonės. Savikritiškiau pažvelkite į save, o ne į aplinkinius.

JAUTIS

Šiandieną draugiški kontaktai ir kitų palankumo apraiškos suaktyvės, bet tik tuo atveju, jeigu aplinkiniai pastaruoju metu jumis nenusivylė. Tikėtina, kad ieškosite naujų galimybių pasireikšti, kažkuo kitus įtikinti ir pan.

DVYNIAI

Būsite kupini idėjų ir planų, norėsis komforto, meilės. Tačiau gali būti, kad sparnus kiek pakirps per plona piniginė arba dominantis asmuo neskubės jums pritarti. Su meilės objektu šiandien bus išties nelengva suderinti planus.

VĖŽYS

Šiandien būsite emocionalūs ir nesivaldymas gali sukelti problemų. Tačiau tiems, kurie sugebės suimti save į rankas, elgtis ramiai ir tolerantiškai, ši diena gali pridėti tam tikrų pliusų – pasitikėjimas jais išaugs, pagarba – taip pat.

LIŪTAS

Šiandieną būtina gerai pagalvoti prieš pažadant, įsipareigojant. Gali tekti aiškintis ir dėl anksčiau duotų pažadų, kurių dar nesugebėjote išpildyti. Pasistenkite neprovokuoti apkalbų, intrigų.

MERGELĖ

Diena labai aktyvi, visuomeniška, drauginga. Tačiau gali pasireikšti nenuoseklumas, blaškymasis nuo vieno reikalo prie kito, o tai sumažintų norimų rezultatų tikimybę bei kokybę.

SVARSTYKLĖS

Kontaktai, pokalbiai su vadovais, konkurentais, oponentais bus nelengvi, bet naudingi. Toje situacijoje gebėjimas klausytis ir santūrumas bus privalumas. Sukaupę reikiamą kiekį informacijos, galėsite sėkmingai judėti pirmyn.

SKORPIONAS

Šiandien teks imtis daugiau atsakomybės, pareigų, demonstruoti kompetenciją, žinias. Galimi pokalbiai su autoritetingais asmenimis. Saugokitės persitempimo, venkite nervingų situacijų.

ŠAULYS

Tikriausiai būsite seksualūs ir nelabai dori. Visgi šiandien geriau venkite lengvabūdiškų nuotykių, apgaulingų pažadų. Meilės sferoje tai į gera neišeitų. Galite patirti abejingo vėjelio dvelktelėjimą vietoj išsiilgtų karštų glamonių.

OŽIARAGIS

Šiandien tikriausiai jausite didesnį aplinkinių dėmesį. Nepykite, jeigu pasirodys, kad iš jūsų daugiau reikalaujama negu iš kitų. Juk iš tų, kurie nepastebimi ir niekam nerūpi, daug nesitikima.

VANDENIS

Jūsų išradingumas, originalumas darbe ar versle turėtų būti gerai įvertintas. Visgi neskubėkite atsisakyti to, ką dabar turite, ir pulti prie rizikingų naujovių vien iš smalsumo bei visko neapgalvoję.

ŽUVYS

Emociškai aktyvi diena. Galite pernelyg blaškytis, lyg nežinotumėte, ko norite. Nieko gero, jei toks elgesys bus būdingas romantiškiems kontaktams. Vaikydamiesi kelis „zuikius” vienu metu, patys žinote, ką laimėsite…

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų