HOROSKOPAS spalio 24-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS spalio 24-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Gali nustebinti naujienos, susijusios su artimais žmonėmis, giminaičiais. Tik nepulkite daryti išvadų, kaltinti ar smerkti. Bendraudami kontroliuokite savo emocijas ir žodžius.

JAUTIS

Pirmame plane šiandien atsidurs turtiniai interesai. Jeigu kils ūpas įsigyti komforto prekę ar detalę, pasirūpinkite galimybe ją pakeisti, užsitikrinkite garantiją. Nepirkite „katės maiše“.

DVYNIAI

Jeigu yra už ką, noras pramogauti, pasireikšti gali tapti lyg apsėdimas. O kur dar prabangos ar galios troškimas. Visgi protingu reiklumu galite nemažai pasiekti. Būkite dėmesingesni savo sveikatai, atsisakykite svaigalų.

VĖŽYS

Šiandien jums gali kilti noras pasislėpti nuo sunkumų bei šurmulio. Nederėtų plepėti apie savo ir kitų paslaptis. Klausykitės intuicijos balso ir diena bus sėkmingesnė.

LIŪTAS

Šiandien jums seksis sutarti su aplinkiniais turbūt todėl, kad būsite tolerantiški ir supratingi. Visgi nebūkite pernelyg patiklūs, nes dėl to gali suplonėti jūsų piniginė, o tai, ką įsigysite, nenudžiugins.

MERGELĖ

Diena bus įtempta, jeigu kitiems pavydite pinigų, šlovės. Norėsis nepaisyti jokių suvaržymų, atsipalaiduoti ir pataikauti savo įgeidžiams. Verčiau nekenkite sau ir kitiems.

SVARSTYKLĖS

Jeigu niekur neišvykstate, tai įniksite į socialinius tinklus, naršymą internete. Galima virtuali pažintis ar net realus susitikimas su ypatingą susidomėjimą žadinančiu asmeniu. Nebūkite patiklūs.

SKORPIONAS

Jausite, kad reikalingos permainos, bet nežinosite, nuo ko pradėti. Pasitarkite su panašią situaciją patyrusiu žmogumi. Pasistenkite neužkibti ant sukčių kabliuko, neįsivelti į abejotiną avantiūrą.

ŠAULYS

Šiandien norom nenorom galite atsidurti teisėjų vaidmenyje. Taip atsitiks, jeigu tapsite viešo įvykio, konflikto liudininku arba jei susipyks artimi žmonės. Visgi yra rizika, kad nė vienai pusei neįtiksite.

OŽIARAGIS

Neigiamas emocijas išliekite per fizinę, ūkinę veiklą, o ne priekaištaudami antrajai pusei. Santykius lengva sugadinti, pastatyti aukštą sieną. Vertėtų pagalvoti apie sveikatos profilaktiką, dietą.

VANDENIS

Jums norėsis užmegzti romantišką ryšį, pirkti keistus daiktus. Visgi meilės ir verslo reikaluose jums derėtų būti atsargesniems. Atkreipkite dėmesį į vaikų problemas.

ŽUVYS

Gali būti, kad atsiras nenumatytų kliūčių. Pasistenkite nedramatizuoti, nesinervinti. O jeigu įmanoma, šiandien apsiribokite paprastais buitiniais darbais, šeiminiais reikalais, kurkite jaukumą savo aplinkoje.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų