HOROSKOPAS spalio 2-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS spalio 2-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Rytinį filosofinį nusiteikimą greitai pakeis kiek nervingos mintys apie tuoj prasidėsiančią darbo savaitę. Net jei jums gerai sekasi, ruošimasis darbams ir kontaktams neatrodys malonus užsiėmimas. Raskite laiko ir tam, kas jums būtų malonu.

JAUTIS

Gali būti, kad aplinka arba jūsų būsena keisis dėl tam tikrų nekasdieniškų aplinkybių. Galbūt kažkur išvykstate ar iš kur nors sugrįžtate, arba su nerimu ką nors išlydite.

DVYNIAI

Jeigu sau ir kitiems linkite geros dienos, tai venkite priekaištauti dėl finansinių peripetijų, skaičiuoti kitų žmonių naudą ir skleisti pavydą. Rūpinkitės savo šeima, vaikais, užuot kišęsi į svetimus reikalus.

VĖŽYS

Veikiausiai neišvengsite neigiamų emocijų, įtampos. Regis, dėl to būsite linkę kaltinti sutuoktinį, artimuosius, aplinkinius. Neverta puoselėti per didelių lūkesčių ir stengtis visiems įtikti. Tiesiog pasitelkite kantrybę ir supratingumą.

LIŪTAS

Regis, šiandien nesėdėsite be darbo, net jei niekas netrukdo mėgautis laisvalaikiu. Intelektinei, kūrybinei veiklai skirsite nemažai laiko, tačiau rezultatas veikiausiai nepateisins lūkesčių.

MERGELĖ

Ginčais pradėję šią dieną, sumažinsite savo šansus sklandžiai susitarti dėl norimų dalykų, bendro smagaus laisvalaikio ir pan. Gali nebepadėti nei humoras, nei pasiūlyta pramoga.

SVARSTYKLĖS

Regis, neišvengsite rutinos ir ji jūsų anaiptol nedžiugins. Šalia esantieji gali kiek išvarginti kalbomis apie savo interesus, ypač jeigu jie kertasi su jūsiškiais. Galite pasijusti pernelyg priklausomi nuo kitų valios.

SKORPIONAS

Gali būti, kad šiandien lankysite izoliacijos vietoje esantį giminaitį ar kitą asmenį, kuriam reikia jūsų pagalbos. Arba kalbos tiesiog suksis apie sveikatos, grožio temas, paskleistus gandus, atskleistas paslaptis. Gausite dominančios informacijos.

ŠAULYS

Šiandien gresia persisotinimas kai kuriais malonumais, maistu ar pan. O galbūt jums atrodys, kad saiką prarado mylimas žmogus, vaikai ir jų įnoriai peržengia visas ribas.

OŽIARAGIS

Iš ryto ilgiau pamiegokite, jei tik galite sau tai leisti. Yra vilties, kad tuomet būsite geresnės savijautos, nuotaikos, o aplinkiniai mažiau jus nervins. Regis, pasąmoningai nerimausite dėl artėjančios darbo savaitės.

VANDENIS

Regis, norėsis atsiriboti nuo šurmulio ir nuo rutinos. Mielai atsidurtumėte negyvenamoje saloje. Turiningai atitrūkti gali padėti kultūrinis renginys, interneto platybės, prasminga knyga.

ŽUVYS

Nesijausite laimingi, jeigu kalba pasisuks apie pinigus, skolas, draugams ir pažįstamiems neįvykdytus pažadus ir pan. Gali būti pareikalauta grąžinti paskolintą daiktą.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų