HOROSKOPAS spalio 13-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS spalio 13-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Šiandien nesitikėkite lengvos sėkmės ir garantijų dėl rezultatų. Teks disciplinuotai ir kantriai dirbti. Neduokite valios neigiamoms emocijoms. Jūsų konkurentai ir priešai tuo tik pasidžiaugtų.

JAUTIS

Tikriausiai daug dėmesio skirsite politikai, finansams, kultūrai ar mokslui. Įtemptai darbuositės, jei turite reikalų su užsieniečiais. Gali atskrieti svarbios naujienos iš toli.

DVYNIAI

Galimi reikalai, susiję su įmonės pinigais, investicijomis, draudimu, paskolomis. Nepriekaištaukite ir nekritikuokite savo partnerių, kolegų, jeigu jie labai stengėsi, bet ne viskas pavyko.

VĖŽYS

Gali būti, kad patirsite tam tikrus išbandymus, piktą kritiką, nes neužtikrinta situacija naudosis jūsų priešai. Pasitikėkite savo jėgomis, tęskite pradėtą darbą ir nebijokite konkurencijos.

LIŪTAS

Aktyviai sieksite realizuoti savo dalykinius sugebėjimus ir galimybes. Galimas pasiūlymas, susijęs su įsidarbinimu, tarnybine komandiruote, kelione, pareigų keitimu. Arba jūs labiausiai domėsitės paskirtu romantišku pasimatymu.

MERGELĖ

Prieštaringa diena. Viena vertus, seksis atlikti įvairius darbus, rasti būdų susidoroti su iššūkiais, bet, kita vertus, sunku bus atsispirti abejotinoms avantiūroms.

SVARSTYKLĖS

Atsakingai žiūrėkite į bet kokį naują įsipareigojimą, jeigu neišvengiamai teks jį prisiimti. Nelankstumas ir kategoriškumas neišeitų jums į naudą. Neužsipulkite tų, kurie mąsto kitaip nei jūs.

SKORPIONAS

Galite gauti vertingos informacijos ar pasiūlymą, gauti ar teikti rimtą interviu. Galbūt šiokių tokių rūpesčių sukels sveikatos problemos arba nesusikalbėjimas su kažkuo iš kolegų, klientų.

ŠAULYS

Turėtumėte sėkmingai tvarkyti įvairius reikalus, pasitelkdami kolektyvą, rėmėjus. Tikriausiai užteks kantrybės atlikti užduotis iki galo ir pasiekti norimus rezultatus.

OŽIARAGIS

Tai bus veiklos ir emocijų kupina diena. Gebėsite planingai tęsti praktinius darbus bei tai, kam reikia fizinės energijos ir pragmatiškumo. Regis, rimtų pastangų reikalausite ir iš aplinkinių. Tai ne visiems patiks.

VANDENIS

Susikaupusios problemos reikalauja rimtų apmąstymų bei analizės. Blaiviai vertinkite bet kokią gaunamą informaciją. Mažiau klausykite gandų, apkalbų ir visur remkitės realiais faktais.

ŽUVYS

Turėsite nemažai reikalų. Laiką glemšis ir susirinkimai, pokalbiai, socialiniai tinklai. Atidžiai „persijokite“ pasiūlymus, ypač tuos, kurie reikalauja nemažų išlaidų, investicijų.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų