HOROSKOPAS sausio 28-ajai, šeštadieniui

HOROSKOPAS sausio 28-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Diena bus kupina piniginių, turtinių rūpesčių. Tačiau jei rasite laiko pakankamai pailsėti, neieškosite abejotinų nuotykių ir nerizikuosite, tuomet neprisidės jokių naujų problemų. Pasistenkite nepersivalgyti.

JAUTIS

Šiandien jūsų nuotaikos ir planai kaitaliosis. Neskubėkite įsipareigoti, jeigu kirba abejonės. Juk ir kitą dieną galima išsiaiškinti nesklandumus bei dėl kažko svarbaus apsispręsti.

DVYNIAI

Galite išgirsti, kad kažkas buvo rezgama jums už nugaros, suvokti, kas yra jums svarbaus plano sumenkinimo priežastis. Galite pakeisti požiūrį į asmenį, iš kurio nemažai tikėjotės. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

VĖŽYS

Diena pasižymės aktyviu bendravimu, bet ne visi kontaktai džiugins. Galite jaustis tarsi vedžiojami už nosies, jei tikitės didesnės paramos, finansavimo. Niekas jums nepadės, jei jūsų siekiai stokoja realaus pagrindo.

LIŪTAS

Jausite emocinę įtampą, stigs savikontrolės. Labai priekabiai vertinsite kitų žmonių elgesį, išvaizdą. Galite ką nors įžeisti savo netaktu, kritiškomis užuominomis.

MERGELĖ

Jeigu nereikia rūpintis šeima ar užsiimti kūrybine veikla, tuomet beveik visas dėmesys bus sutelktas į globalinius ir filosofinius klausimus, užsienį arba į mokslo reikalus. Saugokite vaikus, neignoruokite jų poreikių.

SVARSTYKLĖS

Šiandien teks sukti galvą, kaip grąžinti ar atsiimti skolas, gauti paskolą. Galite nutarti pakovoti už savo arba partnerio finansinius interesus. Regis, skambinsite žmogui, iš kurio tikitės materialinės naudos ar protegavimo.

SKORPIONAS

Jūsų ir partnerio jausmų amplitudės gali nesutapti. Norėsis aiškintis meilės, partnerystės santykius, bet tam reikėtų šiltesnės atmosferos bei geresnės nuotaikos.

ŠAULYS

Regis, daug laiko skirsite ūkiniams darbams. Aplinkiniai tikriausiai nepritars kai kuriems jūsų poreikiams bei troškimams. Nederėtų nuleisti rankų ar užsispirti tai daryti bet kokia kaina. Tausokite sveikatą.

OŽIARAGIS

Šiandien galvosite apie kūrybą, parodas, sportą, šou verslą, jei tai jums aktualu. Gana rizikinga leistis į abejotinus nuotykius. Venkite per daug reikalauti iš meilės partnerio, vaikų. Juos reikia branginti, o ne spausti.

VANDENIS

Regis, graušitės dėl kažkam padarytos skriaudos arba to, ką teko jums patirti. Jeigu bandysite sau kelti ūpą abejotinais poelgiais, tai vieną nusivylimą gali papildyti kitas. Visur jauskite saiką.

ŽUVYS

Norite ar nenorite, daug bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Galite sužinoti intriguojamą naujieną. Kita vertus, atsiras abejonių, susijusių su dominančiu asmeniu ar reikalu.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų