HOROSKOPAS sausio 28-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS sausio 28-ajai, penktadieniui

AVINAS

Nestokosite pasitikėjimo savimi, vaizduotės, objektyvumo. Vis labiau trauks nuotykiai, kelionės. Tik nekurkite klaidingų projekcijų, atskirkite fantazijas nuo tikrovės.

JAUTIS

Regis, būsite priversti sutvarkyti uždelstus finansinius reikalus, dokumentus, sumokėti baudas ar netesybas. Veikiausiai padidės išlaidos, kils neįprastų pagundų.

DVYNIAI

Šį rytą būtumėte puikūs kitų žmonių psichologinių problemų išklausytojai ar net sprendėjai. Tačiau kitaip situacija pasisuks vakare. Tuo metu jau būsite linkę klysti, manipuliuoti ir nusišnekėti. Venkite svaigalų, saugokitės infekcijų.

VĖŽYS

Šiandien labai svarbu nepadaryti klaidų, sudarant sutartis, tvarkant dokumentus, pinigų ir verslo reikalus. Pasistenkite viską daryti atidžiai, atsakingai ir nepasiduoti keistoms manipuliacijoms.

LIŪTAS

Regis, jums patiks flirtuoti, žaisti protinius žaidimus, lavinti vaikus, demonstruoti savo privalumus. Gali padvelkti slaptu meilės nuotykiu.

MERGELĖ

Regis, stengsitės suderinti pareigas ir atlygius taip, kad niekas nenukentėtų ir visiems patiktų. Tai beveik neįmanoma. Neleiskite, kad jumis manipuliuotų abejotini asmenys. Visgi galima tikėtis ir žavių akimirkų, susijusių su vaikais, kūryba, flirtais ar kt.

SVARSTYKLĖS

Neišvengsite daugybės kontaktų, telefoninių pokalbių, įvairių prašymų. Nesureikšminkite savų problemų ir pagalvokite apie tuos, kuriems iš tikrųjų reikia pagalbos.

SKORPIONAS

Regis, stengsitės kažką stabilizuoti arba daugiau užsidirbti, rasti geresnį darbą, patikimą rėmėją. Vienas projektinis ar komercinis sumanymas gali sulaukti palaikymo.

ŠAULYS

Ko vakar nepadarėte, šiandien juo labiau nepadarysite. Tačiau tam tikrą atlygį galite gauti už ankstesnį įdirbį. Venkite aferų, dėl kurių galite pažeisti įstatymą.

OŽIARAGIS

Šiandieną turbūt norėsite atsiriboti nuo aplinkos, šurmulio ir pabūti vienatvėje, pamąstyti ir pamedituoti. Galimas neįprastas potyris, stipri įžvalga.

VANDENIS

Nusimato daug reikalų ir kontaktų. Keistus jausmus gali pažadinti paslaptingas asmuo. Yra pavojus apsigauti, sudarant sutartis, įsigyjant didelės vertės daiktus. Būkite apdairūs.

ŽUVYS

Šiandien nesiseks išsisukti nuo darbų, anksčiau prisiimtų įsipareigojimų, atsakomybės. Pagalbos galite sulaukti iš kolektyvo. Saugokitės infekcijų, konkurentų intrigų.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų