HOROSKOPAS sausio 18-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS sausio 18-ajai, antradieniui

AVINAS

Šiandien galite pasijusti lyg įgiję sparnus. Galbūt jus taip paveiks išgirstas komplimentas, šmaikštus atsakymas ar draugiškas pakvietimas. Jums gali pavykti pademonstruoti kažkokį talentą.

JAUTIS

Šiandien reikės pasistengti suderinti asmeninius ir profesinius interesus. Tuo metu jūs stokosite veiklumo, iniciatyvos, nesinorės skubėti. Nuotaiką gali drumsti šeiminiai, techniniai rūpesčiai.

DVYNIAI

Diena palanki įvairiems kontaktams. Gali pavykti susitarti dėl interviu, reklamos ar renginio. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su mokymais, transportavimu, technikos pirkimu-pardavimu ar remontu, žiniasklaida.

VĖŽYS

Šiandien daug galvosite apie nuosavybės, gerovės, gyvenamosios vietos arba kitus materialinius, piniginius klausimus. Galbūt imsite kreditą, nusipirksite techninę prekę ar ką nors priduosite taisyti, parduoti.

LIŪTAS

Aktualūs bus su reklama, mokslu, tarpininkavimu, sveikata ar augintiniais susiję reikalai. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus įtempti, tačiau dėl sutarto bendradarbiavimo galite neabejoti.

MERGELĖ

Šiandien pravartu labiau tausoti savo jėgas, energiją. Jeigu gerai jaučiatės ir galite užsiimti tuo, kas jums patinka, tuomet diena neprailgs. Visgi keblumai tikėtini dėl tam tikro nesusikalbėjimo.

SVARSTYKLĖS

Šiandien jums turėtų pavykti užglaistyti kai kuriuos nesutarimus, užmegzti naujų ryšių. Galbūt kils noras dalyvauti konkurse, išsiveržti į lyderio pozicijas kolektyve, grupėje ar pan.

SKORPIONAS

Sudėtinga situacija gali susidaryti darbe, politinėje arenoje ar pan. Reikės apsišarvuoti kantrybe. Bet kokia jūsų klaida bus viešinama arba kaip nors akcentuojama, išpučiama.

ŠAULYS

Nebloga diena mokytis, skaityti paskaitas, publikuoti, tyrinėti, įrodinėti savo teisybę, siekti objektyvumo. Galbūt turėsite reikalų su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais.

OŽIARAGIS

Šiandien sustiprės jūsų įžvalgumas, pasąmonės stimulai. Tai, ką pajusite, išties gali būti stipru ir tikra. Visgi šiek tiek pažabokite savąjį ego ir nepervertinkite finansinių galimybių.

VANDENIS

Diena bus gana įtempta, kupina nelengvų pokalbių, ypač jei sukatės politikoje, finansų sferoje ar ką nors administruojate, tarpininkaujate. Regis, jums bus aktualu susitarti dėl tolesnio dalykinių ar asmeninių santykių pobūdžio.

ŽUVYS

Atliekamas darbas pareikalaus jėgų, sveikatos ir patyrimo. Kolegos, pažįstami gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Pasisaugokite infekcijų.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų