HOROSKOPAS sausio 17-ajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS sausio 17-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Pasitelkite taktą ir kantrybę, bendraudami su aplinkiniais, artimaisiais. Mokėkite prisitaikyti prie kintančios situacijos. Jeigu taupote pinigus, atokiau laikykitės nuo išlaidauti skatinančių vietų.

JAUTIS

Augantis ryžtas padės nugalėti sunkumus. Labiau pasitikėkite artimų žmonių galimybėmis jums padėti ir aktyviai prisidėti prie bendrų reikalų. Vakaras gana nepalankus protinei, buhalterinei veiklai, automobilio vairavimui.

DVYNIAI

Daugiau dėmesio skirkite verslo, profesiniams reikalams. Net dėl menko aplaidumo galite netekti kolegų pasitikėjimo. Neaiškumų gali kilti ir reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, pinigais, nuoma.

VĖŽYS

Būsite linkę nerimauti, dramatizuoti. Neužsigriebkite daugiau, nei galite padaryti. Jeigu pradėsite daug darbų, jiems užbaigti gali neužtekti nei jėgų, nei noro. Įmanomas jaudinamas susitikimas.

LIŪTAS

Jūsų planams stigs racionalaus pagrindo, būsite linkę tirštinti spalvas arba nerti į nerealias fantazijas. Nieko nedarykite paskubomis ir pasisaugokite abejotinų pagundų tiek meilėje, tiek verslo, politikos srityje.

MERGELĖ

Jums ši diena bus tuo sėkmingesnė, kuo geresnis kolektyvas yra jūsų aplinkoje. Apskritai, būsite labai jautrūs kitų žmonių požiūriui į jus, jų palaikymui ar nepalaikymui. Produktyviai veiksite tik su komanda.

SVARSTYKLĖS

Visą dieną plūksitės su nebaigtais darbais. Daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai, įvaizdžiui, dietai. Su darbdaviu, pareigūnais nesivelkite į ginčus, neįrodinėkite, kad jie neteisūs.

SKORPIONAS

Palanku bendrauti su užsieniečiais, diskutuoti su išsilavinusiais žmonėmis. Žinoma, tuo atveju, jeigu turite pakankamai žinių, esate kompetentingi. Tuomet būsite išgirsti ir įvertinti.

ŠAULYS

Didžioji dalis konstruktyvios energijos bus nukreipta į prekybos, teismų, finansų, nuosavybės klausimus. Galbūt nieko konkrečiai neišspręsite, tačiau rimtai aptarsite.

OŽIARAGIS

Šiandien teks daug bendrauti ir pasitaikys visko: ir malonių šypsenų, ir griežtų žodžių. Jeigu mėginsite kitus nuginčyti ir neleisite pasireikšti, galite prarasti palankumą.

VANDENIS

Darbo, sveikatos, augintinių, įvaizdžio klausimai turbūt bus aktualiausi nuo ryto iki pat vakaro. Galite gauti aktualios informacijos galbūt apie sveikatos tyrimus, pageidaujamus medikamentus, slaugą, reabilitaciją ar pan.

ŽUVYS

Būsite linkę elgtis kiek lengvabūdiškai. Galbūt tam kurstys neatsakingi draugai ar meilikaujantys gerbėjai. Verčiau nelįskite į abejotinas avantiūras, antraip galite patekti į keblią situaciją.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų