HOROSKOPAS sausio 16-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS sausio 16-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Gali būti, kad pasijusite išsisėmę, norėsis ramybės, komforto. Stigs sutarimo su artimiausiais žmonėmis, ypač jei jie įkyriai lįs į akis, reikalaudami dėmesio. Pasitelkite kantrybę.

JAUTIS

Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, susirašinėti. Galbūt gausite laišką iš turinčio ką pasiūlyti ar neabejingo jums asmens. Arba patys kažkam rodysite dėmesį ir padarysite stiprų įspūdį.

DVYNIAI

Šiandien ieškosite galimybių gurmaniškai pasimėgauti žemiškais dalykais arba praturtėti. Galbūt bus reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu. Arba tiesiog domėsitės kainomis, nuolaidomis, derėsitės.

VĖŽYS

Jums reikėtų nevengti aiškintis santykius, derinti interesus, megzti partnerystę ir pan. Svarbus ryšys gali sustiprėti arba išsigryninti jausmai ir atsiverti tai, kas yra neabejotinai tikra.

LIŪTAS

Šiandien stengsitės atsiriboti nuo bet kokios įtampos, rutinos, svetimos įtakos. Tai nebus taip paprasta, nes jūsų pasąmonė tarsi trokš nuorodų. Tačiau ji gali jums pašnibždėti ir naudingų dalykų.

MERGELĖ

Ši diena turėtų būti gana įdomi. Jus prisimins draugai, galite užmegzti pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos arba pažadų, padrąsinimų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus įpareigos.

SVARSTYKLĖS

Aktyvi diena. Mintys lakstys kaip pašėlusios tai apie darbus ir politiką, tai apie labai asmeniškus, šeiminius reikalus. Šeimoje galimas svarbus įvykis.

SKORPIONAS

Galite sulaukti žinių, susijusių su užsieniu, tarptautiniu renginiu, aktualiomis perspektyvomis, ateities tikslais ar pan. Palaikymo ir supratimo sulauksite iš nepažįstamų žmonių.

ŠAULYS

Šiandien būsite linkę suvokti, pripažinti ir taisyti savo klaidas. Regis, ypač aiškiai suvoksite, kokia brangi yra sveikata. Jeigu naršysite internete, ieškodami darbo ar papildomo uždarbio, tai turbūt šį tą įdomaus rasite.

OŽIARAGIS

Jūsų jausmus, principus, sąžinę gali patikrinti tam tikros situacijos. Galbūt patys savimi nusistebėsite atradę dar neatskleistą savo asmenybės pusę. Regis, kils ūpas aktyviau veikti toje srityje, kuri jus domina.

VANDENIS

Regis, suksite galvą, kaip padailinti kūno linijas ar sustiprinti sveikatą. Nebloga diena organizmo išvalymui, pabadavimui. Taip pat gerai pasielgsite, jeigu darysite išsamią tvarką ar savo dėmesiu palepinsite augintinius.

ŽUVYS

Nuobodiems užsiėmimams diena nepalanki, bet romantikai, gerai draugijai, kūrybai ypač tinkama. Galbūt kils ūpas nustebinti mylimą žmogų, vaikus ar publiką. Tai išties pavyks.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų