HOROSKOPAS rugsėjo 28-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS rugsėjo 28-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Profesinės, finansinės problemos neleis jums atsipalaiduoti. Gali atsirasti reikalų su visuomeninių organizacijų, oficialių įstaigų veikėjais, pareigūnais.

JAUTIS

Tikėtini svarbūs kontaktai, juridiniai arba finansiniai reikalai. Tikriausiai pavyks draugiškai susitarti dėl aktualių dalykų su partneriais, oponentais, antrąja puse.

DVYNIAI

Palanku pradėti kažką naujo, ypač jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda, veikla arba gyvenimo būdu. Turbūt kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti. Meilės fronte stiprės aistros.

VĖŽYS

Tiek su partneriais, tiek su konkurentais šiandien galima tikėtis produktyvių susitarimų, aptarimų. Galbūt rasite naujų sąjungininkų, bendraminčių. Iš priešingos lyties galite gauti viliojančių pasiūlymų. Neblogai seksis scenoje, šou versle.

LIŪTAS

Jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Gali spręstis svarbus šeiminis arba nuosavybės klausimas. Regis, daugės kūrybiškumo ir noro darbuotis savo bei kitų labui.

MERGELĖ

Turėsite daug įvairių reikalų, pokalbių. Galite išsiaiškinti svarbius santykius, sudaryti naudingą sutartį. Sumanumą demonstruosite kūrybos srityje bei tvarkydami komercinius reikalus, siekdami išgauti, pateikti ar apdoroti informaciją.

SVARSTYKLĖS

Tai turėtų būti produktyvi diena. Pradės spręstis aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo investicijų klausimas. Galimas kontaktas su žiniasklaidos atstovais.

SKORPIONAS

Šiandien ypatingai reikšis jūsų įžvalga, komunikabilumas. Galbūt bendrausite su įžymybėmis arba būsite linkę siekti pripažinimo. Regis, susitarsite dėl naudingo kontrakto, interviu ar kt.

ŠAULYS

Šiandieną bus kiek mažiau valios, ryžto, bet pasireikš stiprios nuojautos, neįprasti gebėjimai. Seksis ieškoti atsakymų į svarbius klausimus, gvildenti paslaptis, spėti ateitį.

OŽIARAGIS

Galite imtis nelengvo projekto, kuris pareikalaus ir jėgų, ir lėšų, ir laiko. Regis, pagalbos sulauksite iš pažįstamo žmogaus arba jūsų veiklos, talento gerbėjo.

VANDENIS

Kils noras stiprinti savo autoritetą bei padėtį. Galite patirti sėkmę tose srityse, kuriose daug ką lemia įtakingi ryšiai. Stenkitės rasti būdų, kaip įkūnyti tai, kas svarbu ne vien jums.

ŽUVYS

Seksis megzti reikalingus ryšius. Regis, jums užteks valios, atkaklumo ir energijos atlikti rimtus darbus. Veiklos ypač nepristigs vadovams, politikams bei turintiems reikalų su užsieniečiais.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų