HOROSKOPAS rugsėjo 21-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS rugsėjo 21-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Šiandien mintys suksis apie esmines permainas asmeniniuose santykiuose, karjeroje. Jeigu gausite pasiūlymą įsidarbinti, leistis į komandiruotę, stažuotę, megzti bendradarbiavimą, tai ilgai nedvejokite.

JAUTIS

Nerimo gali kelti skolų ir kitų finansinių įsipareigojimų klausimai. Palanku konsultuotis su specialistais. Galbūt tai padės kai ką pataisyti, įvertinti išlaidas ar sąmatą.

DVYNIAI

Drauge su kitais šiandien galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus. Gali atsinaujinti pažintis su jums svarbiu asmeniu, buvusiu ar potencialiu partneriu. Jausite konkurencinę kovą, bet gali būti, kad ji stimuliuos, o ne slopins.

VĖŽYS

Šiandien šį tą produktyvaus nuveikti darbe padės ir išaugusi energija, ir solidarumas. Galbūt įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą.

LIŪTAS

Kūrybinga ir intelektualiai aktyvi diena. Gali kilti ūpas pasielgti azartiškai. Jeigu esate įsimylėję, turbūt sulauksite norimo atsako į savo aistras.

MERGELĖ

Šiandien ramybės neduos kai kurie opūs verslo ar nuosavybės klausimai. Ypatingo dėmesio gali prireikti šeimos nariui. Galbūt tai reikš, kad turėsite padėti, paremti.

SVARSTYKLĖS

Neblogas metas sudaryti sutartis, derėtis, reklamuoti. Būsite nusiteikę bendrauti, tačiau reikėtų labiau pasverti savo žodžius, nes kai kurie iš jų gali grįžti bumerangu.

SKORPIONAS

Regis, šiandien neblogai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Galite susitarti dėl jums svarbių prekių, informacijos ar tarpininkavimo.

ŠAULYS

Nuo pat ryto būsite susirūpinę įvairiomis smulkmenomis. Savo abejotinais patarimais ir nuomonėmis aplinkiniai jums nelabai padės. Visgi pasiekti rezultatai galiausiai turėtų nudžiuginti ir tapti paskata dar aktyviau veikti.

OŽIARAGIS

Tikriausiai domėsitės medicina, psichologija ar parapsichologija, menais, užkulisinėmis intrigomis, svetimomis paslaptimis. Paviršutiniškas bendravimas vargins.

VANDENIS

Šiandien jausite bendraminčių palaikymą, mėgausitės draugystės ryšiais, patinkančia veikla. Pamažu augs nusiteikimas kolektyviniams projektams, renginiams, susibūrimams. Regis, daugės drąsos dalyvauti, organizuoti.

ŽUVYS

Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius klausimus bei nusiteikite rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę ar labiau pasistengti, kad užsitikrintumėte geresnį ar stabilesnį uždarbį.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų