HOROSKOPAS rugsėjo 21-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS rugsėjo 21-ajai, antradieniui

AVINAS

Šiandien nekaip jausitės. Būtų geriau, kad neapsikrautumėte darbais, vengtumėte masinių renginių, pasirodymų viešumoje. Netikėkite viskuo, ką išgirsite ir neskleiskite nepagrįstų gandų.

JAUTIS

Šiandien gali tekti pakovoti už savo įsitikinimus, negrąžintas skolas, o galbūt ir įrodinėti savo kompetentingumą, moralumą. Neįsivelkite į apkalbas, finansines avantiūras.

DVYNIAI

Sugebėsite energingai darbuotis, organizuoti. Tačiau kažkam nepatiks jūsų valdingumas ar tikslai, todėl galimi nervingi debatai. Neieškosite subtilaus žodžio, jeigu norėsite ką nors įrodyti.

VĖŽYS

Nuomonės ir interesai susiskaidys. Galite išgirsti naujienų, keičiančių kai kuriuos planus. Reikės ryžto ir kompetencijos, kad tai išsiaiškintumėte ir pakovotumėte už savo interesus.

LIŪTAS

Gali būti, kad šiandien turėsite išlaidų ar rūpesčių, susijusių su broko pašalinimu, kokia nors rekonstrukcija. Pasirūpinkite lėšų ir dokumentų saugumu.

MERGELĖ

Diena bus gana įtempta emocine prasme. Gali tekti aiškintis santykius tuomet, kai labiausiai šito nenorėsite. Gali prireikti geros kompetencijos, patirties ir išminties, kad atsispirtumėte grubiam spaudimui.

SVARSTYKLĖS

Teks stipriau padirbėti. Rūpesčių gali sukelti techniniai nesklandumai, gamybinės traumos arba nemaloni žinia, vizitas. Verčiau šiandien neprisiimkite naujų įsipareigojimų.

SKORPIONAS

Stenkitės šeimos biudžetą ir verslą tvarkyti ekonomiškiau. Svarbu, kad norai neviršytų galimybių. Nederėtų kažko primygtinai reikalauti iš mylimo žmogaus, jei tai jam sudaro keblumų, kelia įtampą.

ŠAULYS

Nerami atmosfera tikėtina ir namuose, ir darbe. Norėsis pabėgti nuo problemų ir dėmesio. Peržvelkite ir kritiškai įvertinkite savo santykius, poelgius. Pasistenkite būti atsargesni su technika.

OŽIARAGIS

Šiandien verčiau venkite dalinti kategoriškus patarimus, pamokymus, kritikuoti aplinkinius. Kai kurie į jūsų pareiškimus ir komentarus gali sureaguoti labai piktai.

VANDENIS

Ši diena nepalanki finansinei rizikai. Venkite lįsti į skolas, imtis abejotinos veiklos, sudarinėti sandorius. Tikėtina intriguojama pažintis, kuri vėliau atneš problemų. Tą patį žada bet kokie lengvabūdiški nuotykiai.

ŽUVYS

Šiandien galimi neprognozuojami posūkiai reikaluose, darbuose, įvairūs trikdžiai. Galite dėl menkniekio susipykti su svarbiais jums žmonėmis. Įmanomas sveikatos sutrikimas, trauma, priepuolis.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų