HOROSKOPAS rugsėjo 19-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS rugsėjo 19-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Dabar arba neseniai užmegztas ryšys žadins svajones, fantazijas. Gali prabilti arba plėtotis jūsų meninis talentas. Labai atpalaiduojamai veiks meditacijos, muzika, knygų skaitymas.

JAUTIS

Būsite nusiteikę svečiuotis pas draugus, gimines arba bendrauti socialiniuose tinkluose. Seksis gražbyliauti, subtiliai flirtuoti, išmintingai diskutuoti. Galite būti tikri, kad sudominsite tą, kurį norite sudominti.

DVYNIAI

Būsite nusiteikę siekti savirealizacijos, plėsti akiratį. Galimos tam tikros reformos, susijusios su profesine veikla, apie kurias dabar nuolat suksis mintys.

VĖŽYS

Dienos įvykiai turėtų įnešti gaivumo į jūsų kasdienybę. Be abejonės, galite imtis intelektinės veiklos, mokslinių darbų. Rimtai pasistengus, jums gali atsiverti šaunios perspektyvos.

LIŪTAS

Dėl savo ir šeimos patogumų bei gerovės stengsitės ir pataupyti, ir pigiau šį tą įsigyti. Šiandien gali sektis dėl nuolaidų, akcijų. Naudingos informacijos rasite internete.

MERGELĖ

Tikriausiai išsiaiškinsite tuos santykius, kurie kėlė nerimą. Tai padės jums pasijusti geriau ir dvasiškai, ir fiziškai. Bus išlaidų, jei pasikviesite svečių ar eisite į viešus renginius.

SVARSTYKLĖS

Jeigu veiksite darniai kartu su kitais, galėsite be kliūčių pasiekti norimų rezultatų. Galbūt sėkmingai suorganizuosite kokią nors pramogą, veiklą.

SKORPIONAS

Palanku organizuoti renginius, viešus pristatymus, megzti naujus ryšius. Derėtų pasidomėti augančios kartos interesais. Kažką intriguojama galite sužinoti apie meilės objektą.

ŠAULYS

Tikriausiai mėginsite realizuoti planus, susijusius su nekilnojamuoju turtu ar pan. Seksis gerinti šeimos gyvenimo sąlygas. Tikėtini neblogi pasiūlymai ir patarimai, kaip moderniau ir pigiau kažką įsirengti, pertvarkyti.

OŽIARAGIS

Tikriausiai nemažai sužinosite ir patirsite. Tiktų mokytis, tvarkyti korespondenciją, rašyti, reklamuotis. Įtikinama jūsų kalba padės patraukti reikiamo asmens dėmesį.

VANDENIS

Regis, neišvengsite šiokių tokių rūpesčių. Tačiau už atliktą darbą, suteiktą paslaugą jums bus atlyginta. Kils noras puoštis, įsigyti naujų drabužių, aksesuarų.

ŽUVYS

Šiandieniai kontaktai jus turėtų džiuginti. Pajusite, kad esate vertinami, laukiami. Tikriausiai bus progų pasikalbėti apie jums aktualius dalykus ir užsitikrinti kažkieno paramą.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų