HOROSKOPAS rugsėjo 18-ajai, šeštadieniui

HOROSKOPAS rugsėjo 18-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Būsite kupini ūpo bendrauti, organizuoti susitikimus. Regis, daug galvosite apie renginius, keliones, išvykusius draugus, artimuosius. Galite gauti žinią apie buvusį ar esamą draugą.

JAUTIS

Šiandien gana gerai seksis tvarkyti su visuomenine ir politine veikla susijusius reikalus. Galbūt veršitės į viešumą, Galite susitikti su asmeniu, su kuriuo jus sieja neįvykdytas įsipareigojimas. Jeigu turite tikslą, rasite jėgų jį pasiekti.

DVYNIAI

Galite gauti informaciją, kuria sumaniai pasinaudosite. Galbūt išskleisite sparnus pažinimo ir kūrybiniam polėkiui, o galbūt kur nors realiai išvyksite. Bet kuriuo atveju, kelionės ir tarptautiniai renginiai jus išties domins.

VĖŽYS

Svarbus finansinis ar verslo susitarimas gali atnešti naudos. Skleiskite meilę, išsakykite gerus jausmus, ir leiskite, kad jus taip pat mylėtų, globotų. Juk kiekvienas yra vertas meilės.

LIŪTAS

Šiandieninės draugystės, partnerystės ar meilės paieškos gali atnešti pastebimų rezultatų. Bet kuriuo atveju, susitikimai su draugais ir naujais pažįstamais turėtų būti įdomūs.

MERGELĖ

Ši diena stimuliuos poreikį tvarkytis, gerinti gyvenimo sąlygas, plušėti ūkyje, rūpintis augintiniais. Regis, tam nepagailėsite lėšų. Galima pagunda įsigyti kilmingą ar egzotišką gyvūną.

SVARSTYKLĖS

Šiandien būsite nusiteikę džiaugtis savaitgalio ramybe ir malonumais. Galite pajusti kūrybinį įkvėpimą arba poreikį ir malonumą sportuoti, rungtyniauti.

SKORPIONAS

Stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių darbelių. Jauki namų rutina ramins, o švelnumo poreikis skatins siekti patinkančio asmens dėmesio, romantikos.

ŠAULYS

Daugiau laiko praleiskite su žmonėmis, kuriems reikalingas jūsų artumas, patarimai. Turėtumėte aktyviai praleisti laisvalaikį, atrasti įdomių užsiėmimų, reikalingos informacijos.

OŽIARAGIS

Kursite naujus praturtėjimo planus. Paklausykite rimto patarimo – jis žada sėkmę. Palanku skirti romantiškus pasimatymus arba susitikti su patikimais draugais.

VANDENIS

Suraskite, kuo pamaloninti kūną ir sielą bei kaip prisidėti prie kitų žmonių ar gyvūnų gerovės. Tuomet ši diena bus tikra atgaiva. Regis, pajusite daugiau polėkio, šviesos savo viduje.

ŽUVYS

Pagalvokite apie tai, ar nederėtų atsikratyti kai kurių žalingų įpročių ir pakeisti juos meditacija, joga, savanoryste. Regis, pradėsite geriau atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų