HOROSKOPAS rugsėjo 15-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS rugsėjo 15-ajai, penktadieniui

AVINAS

Gana protingai spręskite profesines ir kitas problemas. Visgi, kaip žinia, net ir gudri višta kartais uodegą nusidilgina. Neskubėkite tikėti nepatikrinta informacija, saugokitės sukčių. Regis, vakare neatsisakysite diskusijas mėgstančios draugijos.

JAUTIS

Galimi netikėtumai, susiję su verslo susitarimais, kūrybiniais, mokymų ar kitokiais projektais. Gali būti diegiamos naujovės arba jūs patys jas siūlysite, inicijuosite.

DVYNIAI

Nors stengsitės atrodyti pareigingi ir reikalingi darbe, namie ir visuomenėje, daug aprėpti nepajėgsite. Įvertinkite prioritetus ir sudėliokite žingsnelių planą. Vakaras gali būti nuotaikingas, romantiškas. Būsite linkę įdomiai improvizuoti.

VĖŽYS

Jeigu ryšitės demonstruoti, kaip gerai esate informuoti vienu ar kitu klausimu, turite būti iš tiesų kompetentingi tose srityse. Argumentuokite, improvizuokite, nebijokite būti originalūs ir nustebinti aplinkinius savo netradiciniu požiūriu.

LIŪTAS

Ankstų rytą prasidėjo mėnulio jaunaties fazė, o tai reiškia, kad jau galima planuoti naujoves. Leiskite sau eksperimentuoti, būti originaliems, bet nepraraskite subtilumo ir saiko.

MERGELĖ

Šiandien pravartu planuoti naujus startus, įvertinus savo galimybes ir net šiek tiek rizikuojant. Nebijokite neįprastų naujovių. Galite įsigyti modernų daiktą ar pasiryžti tam, kam anksčiau stigo drąsos.

SVARSTYKLĖS

Pradėdami naujus projektus, įvertinkite jų realumą ir finansines bei kitas galimybes. Galima slapta protekcija, nedeklaruojama parama. Turėkite omenyje, kad niekas nieko už dyką neduoda.

SKORPIONAS

Būsite linkę pasinerti į fantazijų pasaulį ir jį projektuoti tikrovėje. Kita vertus, kai kas net labai realiai gali išsipildyti ir pasiteisinti. Originalių žmonių idėjos jus praturtins. Tik neišplepėkite konkurentams verslo paslapčių.

ŠAULYS

Šiandien galimas naudingas oficialus susitikimas, darbo interviu ar pan. Pokalbis gali pakrypti taip, kad pavyks susitarti dėl būsimų perspektyvų, naujovių. Stenkitės laikytis pažadų, duotų artimiesiems.

OŽIARAGIS

Šiandien gali tekti kažkur toliau vykti darbo ar mokslo reikalais arba rūpintis atvykusiais iš kitur ar besiruošiančiais išvykti. Tačiau daugiausiai dėmesio pareikalaus auganti karta, vaikai. Dėl jiems sugaišto laiko tikrai nesigailėsite.

VANDENIS

Regis, nestokosite išradingumo, apsukrumo. Kils ūpas investuoti, startuoti su naujovėmis, reformomis. Vakaras bus palankus turiningam renginiui. Galite susižavėti įdomiu asmeniu.

ŽUVYS

Jaunaties pradžia tam tikra prasme žymi ir santykių pradžią, galbūt – naują etapą. Labai svarbu kurti abipusiu pasitikėjimu grįstą ryšį. Tik ne manipuliacijomis ir apgaulėmis, nes ką siųsite kitiems, tą ir patys gausite.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų