HOROSKOPAS rugsėjo 13-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS rugsėjo 13-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Diena bus įtempta. Negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių. Derėtų itin saugoti sveikatą. Darbe nieko nedarykite atmestinai, kad nekiltų problemų. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, nesivelkite į aferas.

JAUTIS

Jeigu ši naktis pernelyg neišvargins, tai įdienojus sugebėsite tinkamai pasirūpinti savimi, vaikais, įprastais ir neįprastais reikalais. Vakar rasite ūpo ir nedidelei pramogai.

DVYNIAI

Diena bus nelengva. Būsite labai jautrūs aplinkos poveikiui. Galimi rūpesčiai dėl nekilnojamojo turto, kažkokių pinigų, pelno ar nuostolių. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu.

VĖŽYS

Šiandien tikėtini šiokie tokie nesusipratimai santykiuose su artimos aplinkos žmonėmis. Tai galima įveikti draugiškai pabendravus, atsiprašius ar pan. Atsakingiau vertinkite informaciją, neskleiskite sąmokslo teorijų.

LIŪTAS

Šiandien nederėtų švaistytis pažadais, prisiimti per daug įsipareigojimų. Objektyviai įvertinkite savo finansinę padėtį, neišlaidaukite, tačiau nebūkite ir savanaudiški, jei tikrai reikia pagalbos artimam žmogui, partneriui.

MERGELĖ

Nesielkite aplaidžiai ar savanaudiškai profesiniuose ir asmeniniuose reikaluose – tai neliks neįvertinta. Peržiūrėkite savo planus, pasistenkite atsisakyti to, kas nėra pakankamai prasminga ir sąžininga.

SVARSTYKLĖS

Tikriausiai pajusite slaptas pinkles. Jums išties gali pakenkti užkulisinės intrigos, nešvarūs slapti žaidimai, žalingi įpročiai. Kita vertus, dar labiau nuliūsite, jeigu pasirodys, kad niekam nerūpite, nedarote jokios įtakos.

SKORPIONAS

Būsite linkę dirbti kolektyve. Visgi gali prireikti rimtų argumentų bendraujant su dalykiniais partneriais, vadovybe. Abejotinų pramogų geriau būtų atsisakyti. Saugokite, branginkite vaikus, mylimą žmogų.

ŠAULYS

Užgrius nenumatytų darbų našta. Nepasitenkinimą gali reikšti kolegos, viršininkai, namiškiai. Regis, be reikalo eikvosite laiką bei energiją, jei mėginsite įrodyti savo tiesą.

OŽIARAGIS

Jeigu numatomi reikalai su užsieniečiais, solidžiais veikėjais, valdininkais, pasirenkite rimtiems pokalbiams. Nepasiruošus, jūsų argumentai gali pasirodyti per silpni, o požiūris – nelankstus.

VANDENIS

Galite pasijusti pavargę nuo nesibaigiančių išlaidų. Galimas komplikuotas tarpininkavimas, sunkios derybos. Labiau saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, pinigus.

ŽUVYS

Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams ypatingų reikalavimų, ypač jei patys nesate tobuli. Santykių problemas labai lengva pagilinti, todėl būtina empatija, atsakingas elgesys.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų