HOROSKOPAS rugpjūčio 5-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS rugpjūčio 5-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Šiandieną tiktų kartu su artimaisiais aptarti šeimai svarbius planus, įvertinti finansines ir kitokias galimybes, apsitvarkyti namus ar sodybą. Atostogauti su šeima irgi bus maloniausia.

JAUTIS

Ši diena palanki bendravimui, tarpininkavimui, prekybai, kūrybai. Nenuvils ir meilė, jei santykiai nėra išsisėmę. Veikiausiai sustiprės tėviškos atsakomybės jausmas arba kažkas prisimins jūsų tėviškas pareigas.

DVYNIAI

Regis, bandysite tvarkyti reikalus, kurie vienaip ar kitaip susiję su pinigais, statybomis, komfortu, nekilnojamuoju turtu, žemės ūkiu. Gali būti aktualu sudaryti komercines, nuomos sutartis, įsigyti planuotas materialines vertybes.

VĖŽYS

Tai, kas atrodė rutina, nuobodybė, šiandien bus priimtina, jei tik jausite, jog pagaliau galite įvesti tvarką, užbaigti įgrisusį procesą. Tausokite skrandį, nevalgykite susinervinę. Daugiau laiko leiskite gamtoje.

LIŪTAS

Regis, ši diena jums atrodys gera tik tuo atveju, jeigu esate sveiki ir nereikia įtemptai dirbti. Visgi neramių minčių ir trikdančios informacijos turbūt neišvengsite.

MERGELĖ

Šiandieną su jumis bus malonu bendrauti, net jei jūsų nuomonė šiek tiek skirsis. Regis, gebėsite pasitelkti patirtį bei išmintį, pasirodyti geranoriški. Galbūt atnaujinsite seną reikšmingą pažintį.

SVARSTYKLĖS

Kažkas aktyviai reikalaus jūsų dėmesio. Nors pokalbiai, oficialūs susitikimai bus sėkmingi, tyvuliuos tam tikros povandeninės srovės, kurių įtaka gali būti sunkiai apčiuopiama. Teks pasitelkti diplomatiją, norint pagerinti savo pozicijas.

SKORPIONAS

Galite gauti viliojamą pasiūlymą, susijusį su užsieniu, ar išvykti į tolimą kelionę, įsigyti vertingą pirkinį ir pan. Jeigu jums rūpi kokie nors konkursai ar jų rezultatai, tuomet galite sulaukti aktualių žinių.

ŠAULYS

Ši diena privers vikriai suktis, jei tvarkote investicijų, palikimo, draudimo reikalus. Jeigu atostogaujate, keliaujate, pinigų slydimas iš kišenės bus nesustabdomas. Verčiau neeksperimentuokite su sveikata ir išvaizda.

OŽIARAGIS

Aktualus bus meilės arba kitokios partnerystės klausimas. Galbūt ieškosite sąjungininkų, rėmėjų, arba bylinėsitės, aiškinsitės santykius. Regis, pavyks išsklaidyti kilusias abejones.

VANDENIS

Kasdieniams darbams nepristigs ūpo ir kantrybės. Apskritai šiandien labiau seksis darbuotis nei bendrauti. Gali pasisekti ieškantiems darbo, laukiantiems atlyginimo pakėlimo ar jo išmokėjimo.

ŽUVYS

Diena jums turėtų būti šauni, palanki pramogoms, pasimatymams. Stiprės noras mylėti ir būti mylimiems. Tikėtina sėkmė scenoje, žaidimuose, konkursuose. Seksis organizuoti vaikų laisvalaikį.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų