HOROSKOPAS rugpjūčio 2-ajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS rugpjūčio 2-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Suaktyvės informacijos paieškos. Galbūt gausite laišką ar pranešimą apie numatomą interviu, pokalbį. Jeigu kur nors vykstate, pasirūpinkite, kad nepavestų technika, ir būkite atidūs kelyje, nes gresia avarijos.

JAUTIS

Dieną pravartu iš peties padirbėti, o vakare atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių ir pasilinksminti. Galite išgirsti patarimų, kaip išplėsti veiklą, praturtėti. Galbūt nuskambės ir nelegalaus pasipelnymo siūlymas.

DVYNIAI

Didelio kiekio informacijos apdorojimas, bendravimas su užsieniečiais ar sunkumai kelionėje gali pareikalauti iš jūsų visų jėgų įtempimo. Stigs energijos, nerimą kels slapti priešai, intrigos.

VĖŽYS

Rizikinga diena finansiniams, komerciniams sandoriams. Saugokitės sukčių, neprisiimkite abejotinų įsipareigojimų. Apskritai, tiktų tik ilsėtis, tinginiauti ir džiaugtis maloniais dalykais. Venkite svaigalų.

LIŪTAS

Šiandieną jausite įtampą, baiminsitės, kad nespėsite kažko padaryti ar savo pažadų neįvykdys kiti. Netikėtumų gali pateikti jūsų draugai, partneriai. Kažko reikalaudami, siekdami, nepersistenkite, būkite nuoseklūs, jauskite atsakomybę.

MERGELĖ

Ši diena bus gana nerami dėl sveikatos problemų, neįvykdytų įpareigojimų ar užkulisinių intrigų. Pasistenkite objektyviai vertinti situaciją ir savo ryšius su kitais žmonėmis. Saugokitės traumų, avarijų.

SVARSTYKLĖS

Ši diena nelabai gera netgi atostogaujantiems. Rimtesnių rūpesčių gali sukelti vaikai ir neatsakingi, abejotinos moralės asmenys. Atsargiai elkitės su neprognozuojamais žmonių ir faunos atstovais.

SKORPIONAS

Šios dienos situacija neleis konstruktyviai spręsti konfliktus, šeiminius nesusipratimus. Regis, bus per daug įtampos, negatyvaus požiūrio. Gali būti, kad teks skubiai grąžinti skolą ar investuoti.

ŠAULYS

Šiandien galite patirti nemalonią staigmeną kelionėje arba per asmenį, kuriuo pasitikėjote. Bus daug darbo, ypač jei dirbate su užsieniečiais, teikiate informaciją, darote vertimus, organizuojate išvykas ar pan.

OŽIARAGIS

Darbo rūpesčiai pareikalaus nemažai dėmesio. Teks imtis konkrečių veiksmų, kad suvaldytumėte situaciją ar išvengtumėte nuostolio. Pasistenkite apdairiai tvarkyti dokumentus.

VANDENIS

Kol neatliksite būtinų įsipareigojimų, jausite nerimą ir nepasitenkinimą. Tik įvykdę pareigas, pasijusite lyg išsilaisvinę iš pančių. Kils ūpas flirtuoti, pramogauti, išlaidauti. Nepraraskite saiko ir atsargumo.

ŽUVYS

Emocijos ims viršų, todėl šiandien lengva sugadinti asmeninius santykius. Atsisakykite piktų kėslų, neregzkite intrigų, net jei kažkuo nusivylėte. Darbe ir versle venkite aplaidumo, nes jis gali daug kainuoti.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų