HOROSKOPAS rugpjūčio 18-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS rugpjūčio 18-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Gali pasirodyti, kad esate kažkam labai reikalingi. Reikės iš peties padirbėti. Tikriausiai aktyviai tvarkysite reikalus, susijusius su verslu, finansais, technika, nuoma. Galite kreiptis į įtakingus asmenis.

JAUTIS

Šiandieną galite prisiklausyti įvairių gandų, apkalbų, sąmokslo teorijų. Regis, tarp abejotinų užuominų pasitaikys ir „šūvių į dešimtuką“. Tikėtinos aktualios naujienos, susijusios su užsieniu, migrantais, kelione, studijomis ar vaikų problemomis.

DVYNIAI

Apie finansinius reikalus, išlaidas, numatomus pirkinius pasikalbėkite su šeimos nariais, verslo partneriais. Pravartu sudaryti draudimo sutartis, tvarkyti mokesčių, nekilnojamojo turto, investicijų reikalus.

VĖŽYS

Dalykiniai susitikimai, siekiant aukštesnio posto, geresnio darbo ar naujų užsakymų, bus nelengvi dėl stiprios konkurencijos. Gali tekti aiškintis ir asmeninius santykius. Nepraraskite budrumo, atsargumo kelyje.

LIŪTAS

Turėsite darbo, kurio metu teks atkreipti dėmesį į begalę smulkmenų. Bus rūpesčių, jeigu ketinate kurti ar plėsti verslą, įsigyti technikos, užsiimti nuosavybės, statybų ar remonto reikalais.

MERGELĖ

Šiandien turbūt nepraleisite progų pademonstruoti sugebėjimus, plėsti pažinčių ratą. Iš kūrybinės, techninės, logistinės veiklos, pristatymų, parodų galimos pajamos. Regis, domėsitės technikos atnaujinimu, modernizavimu ar pan.

SVARSTYKLĖS

Jūsų šeimos nariai stabdys jūsų polėkį ar norą smagiai leisti laiką. Regis, teks labiau pasirūpinti kažkuo iš artimųjų. Už gera turėtų būti atlyginta geru.

SKORPIONAS

Per draugus, giminaičius, kolegas galima ir nauda, ir atrama. Galbūt jie padės kažko išmokti, rasti sprendimus, patarpininkaus dėl aktualaus reikalo. Turėtų palankiau pakrypti derybos, interviu ar pan.

ŠAULYS

Yra vilties, kad rasite būdą, kaip išspręsti kažkokią problemą, viską suimti į savo rankas. Galbūt labiau suartėsite su žmogumi, kuris buvo ar yra jums reikalingas.

OŽIARAGIS

Šiandien gali tekti aktyviai bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais ar pan. Savo pozityvumu galbūt užkrėsite aplinkinius. Tai palengvintų planų įgyvendinimą.

VANDENIS

Tai, ką slapta tegalėjote įtarti, ką girdėjote užuominose, šiandien gali būti atskleista aiškiai ir nedviprasmiškai. Arba tai išsiaiškinsite su artimų žmonių pagalba.

ŽUVYS

Šiandien būsite gana praktiški ir įžvalgūs derybose, konkursuose ar pasirašant sutartis. Visgi nebūtinai pavyks išvengti aršių ginčų su kitaip mąstančiais asmenimis.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų