HOROSKOPAS rugpjūčio 16-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS rugpjūčio 16-ajai, antradieniui

AVINAS

Šiandien pasistenkite elgtis korektiškai. Jeigu sugadinsite kokius nors reikalus ar savo autoritetą, ištaisyti bus nelengva. Būkite labai diplomatiški, venkite familiarumo, nežadėkite to, dėl ko nesate tikri.

JAUTIS

Gana sudėtinga diena, nes daug kas priklausys nuo aplinkybių, o ne nuo jūsų pastangų ar norų. Būtų gerai, kad susitvarkytumėte aplinką, išmestumėte nereikalingą šlamštą, sumokėtumėte mokesčius.

DVYNIAI

Šiandien stokosite emocinės pusiausvyros, todėl galite išprovokuoti konfliktą. Verčiau neaitrinkite senų nesutarimų ir nuoskaudų. Tik taip išvengsite įtampos bei konfrontacijos.

VĖŽYS

Be darbo nesėdėsite net jei atostogaujate. Išskyrus atvejus, kai iš peties plušėti neleidžia sveikata ar savijauta. Galite gauti kvietimą į darbo pokalbį, interviu.

LIŪTAS

Nebloga diena kūrybai, protiniams žaidimams, konkursams. Neplanuotų išlaidų galite turėti per vaikus. Dėl naujovių reikėtų pasukti galvą, paskaičiuoti, ką jos duos – naudą ar nuostolį.

MERGELĖ

Tikėtinas didesnis jautrumas, nervingumas. Net dėl menkiausios priežasties pyksitės su artimaisiais. Galbūt imsitės atsakomybės ir darbų, kurių nepajėgsite įveikti. Nepersistenkite.

SVARSTYKLĖS

Jūsų ilgas liežuvis gali atnešti problemų ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Verčiau kol kas nepradėkite to, kas reikalauja konkrečių sprendimų, pinigų.

SKORPIONAS

Pasižymėsite emocionalumu ir pretenzingumu. Jūsų viltys lengvai pasipelnyti ar ką nors laimėti kitų sąskaita gali pakibti ant plauko. Juk norėdami gauti, turite būti pasirengę ir duoti, kažką pasiūlyti mainais.

ŠAULYS

Nelengva diena diskusijoms ir deryboms, nes kiekvienas jausis visko geriausio nusipelnęs ir teisus. Jei visgi sugebėsite klausytis aplinkinių ir juos gerbti, galite sulaukti atitinkamo dėmesio.

OŽIARAGIS

Ką nors naudinga nuveikti šiandien nebus lengva. Regis, nesugebėsite objektyviai vertinti situacijos. Dėl nenumatytos priežasties arba dėl jums nesuprantamų intrigų kažkoks jūsų tikslas gali patirti kliūtį.

VANDENIS

Šiandien jūsų aplinkoje bus daug nepasitenkinimo. Tikriausiai jums nepatiks pokalbiai apie pinigus, ypač jei esate skolingi savo pašnekovams. Temos apie kitus asmenis, jų gyvenimus atrodys žymiai patrauklesnės. Domins ir studijų klausimai.

ŽUVYS

Tikriausiai aplinkybės privers rimtai apmąstyti poelgius ir ateities viltis. Kai kuriems iš jūsų labiau rūpės mokslas, karjera, politika. Tačiau kaip tik tai kels nerimą ir įtampą.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų