HOROSKOPAS liepos liepos 14-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS liepos liepos 14-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Būsite aktyvūs ir ryžtingai nusiteikę griebtis susikaupusių ūkinių darbų, atlikti higienos ir grožio procedūras sau ar augintiniams. Galite gauti gerų patarimų, pasiūlymų.

JAUTIS

Šiandien nestokosite įkvėpimo, energijos. Mielai bendrausite su aplinkiniais ir vaikais, būsite nusiteikę pramogauti. Galima slapta pagunda ir kartu – etinė dilema.

DVYNIAI

Pasitelksite fantaziją, kad nudžiugintumėte artimuosius ar prasimanytumėte pinigų. Galite gauti pakvietimą iš žmogaus, su kuriuos kažkada buvote artimi. Arba jį susitiksite ir turėsite progą atgaivinti seną ryšį.

VĖŽYS

Regis, nenuobodžiausite, nes jus savo dėmesiu atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Tikėtina kelionė arba naujiena, susijusi su jūsų ateities perspektyva.

LIŪTAS

Yra didelė tikimybė, kad kažką labai nustebinsite, sužavėsite. Nenustebkite, jeigu kas nors prisipažins mylįs. Tai tikri jausmai. Atsakyti neigiamai bus labai sunku.

MERGELĖ

Tai turėtų būti puiki diena. Jeigu jums svarbūs santykiai yra pašliję, pamėginkite juos atnaujinti. Pravartu pasidalinti mintimis su mylimu žmogumi, atskleisti savo troškimus, aistras.

SVARSTYKLĖS

Daug prieštaringų jausmų grumsis vidinėje jūsų erdvėje. Didesnis bus organizmo ir nervų sistemos jautrumas. Reikėtų daugiau intymumo, ramybės, atsipalaidavimo.

SKORPIONAS

Būsite nusiteikę organizuoti bendraminčių, bičiulių susiėjimus. Galbūt kils noras paklausyti draugiško patarimo ir atsikratyti blogo įpročio, keisti įvaizdį. Jeigu apsilankysite grožio salone, įdomiai pakoreguosite įvaizdį.

ŠAULYS

Jausite emocinę įtampą, ypač jei teks nemažai triūsti darbe ar buityje, užsiimti organizaciniais reikalais. Verčiau ne tiek plušėkite, kiek pasistenkite, kad kitiems žmonėms šalia jūsų būtų jauku ir malonu.

OŽIARAGIS

Galbūt vyksite tolėliau nuo namų, dalyvausite tarptautiniame renginyje ar keliausite. Arba sulauksite dėmesio, laiškų iš tų žmonių, kurie išvykę į užsienį ar kurį laiką buvo nutolę.

VANDENIS

Galimi reikalai, susiję su pinigais, mokesčiais, skolomis. Pasistenkite atstatyti darną santykiuose su mylimu žmogumi, su juo susitikti. Pastangos nenueis veltui – galite patirti aistringų akimirkų.

ŽUVYS

Šiandien būsite dėmesingi, jautrūs kitiems žmonėms. Regis, lengvabūdiškai žaisti, veidmainiauti nenorėsite ir nesugebėsite. Tai reiškia, kad vienaip ar kitaip subtiliai sakysite tik tai, ką iš tiesų jaučiate, ką galvojate.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų