HOROSKOPAS liepos 21-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS liepos 21-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Šiandien į savo moralę, tikslus gali tekti pažvelgti kitu aspektu. Galbūt nepažįstamo žmogaus replika atskleis nelabai malonią tiesą. Bus rūpesčių, jei turite planų išvykti į užsienį, įstoti mokytis ar kt.

JAUTIS

Diena bus emociškai aktyvi. Į viską jausmingai reaguosite. Žmonės, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, tiesiogiai ar netiesiogiai reikalaus to, kas jiems priklauso.

DVYNIAI

Gana veikli, bet nerami diena. Aktualūs bus bendradarbiavimo, tarpininkavimo klausimai. Labiau norėsis visus kritikuoti ar guostis jų nesupratingumu nei pasikliauti savo jėgomis ir protu.

VĖŽYS

Šiandieną nesitikėkite ramaus atsipalaidavimo. Teks pagalvoti pareigas, kažkas ims baksnoti pirštu į nepadarytus darbus arba jūsų silpnybes. Galite susirūpinti profesiniu įvaizdžiu, kvalifikacija, įsidarbinimu arba sveikata.

LIŪTAS

Seksis megzti naujas pažintis, vilioti priešingą lytį, žavėti gerbėjus. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais, mokėkite atsispirti keistoms pagundoms. Regis, džiugins vaikai. Norėsis juos palepinti.

MERGELĖ

Šiandien nepatartina imtis neapgalvotų darbų, neįprastai elgtis ir aklai pasitikėti kitais. Kad ir ką darytumėte, remkitės sveiku protu, patirtimi. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS

Geriau būtų, kad kai kuriuos dalykus šiandien nutylėtumėte bendraudami su artimos aplinkos žmonėmis. Neskleiskite abejotinos informacijos ir socialiniuose tinkluose.

SKORPIONAS

Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, apgyvendinimu. Verslo partneriai gali gundyti jus investuoti į naują veiklą. Labai svarbu įvertinti jų ir savo interesus.

ŠAULYS

Tikriausiai neišvengsite konkurencinės kovos, sudirgusių emocijų. Labiausiai iš pusiausvyros ves kitų žmonių išsisukinėjimas, nepritarimas jūsų nuomonei ar norams.

OŽIARAGIS

Šiandien naudingiau patylėti ir užimti stebėtojo poziciją negu aktyviai reikštis. Galite turėti reikalų su labdara, socialine, sveikatos apsauga. Saugokite savas ir svetimas paslaptis.

VANDENIS

Regis, ieškosite galimybių pasidžiaugti gyvenimo malonumais, draugyste, populiarumu. Dėl draugystės turbūt šiek tiek papurtysite piniginę. Galbūt norėsite paremti ir dėl to pirksite nebūtiną prekę ar paslaugą.

ŽUVYS

Privalote sutvarkyti būtiniausius reikalus, kad ir kaip nesinorėtų. Jei bandysite išsisukti, galite pakliūti į keblią situaciją. Gali pasirodyti, kad nesiseka kitų žmonių vedžioti už nosies. Pasisaugokite vagių, aferistų ir patys nesukčiaukite.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų