HOROSKOPAS lapkričio 29-ajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS lapkričio 29-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Gali atsirasti naudingų sąjungininkų, užtarėjų, jeigu esate įsivėlę į konkurencinę kovą, teisines peripetijas ar pan. Regis, nustebins žmogus, kuriam esate neabejingas.

JAUTIS

Galimi pokyčiai darbovietėje arba turėsite kažką pasirinkti iš kelių galimybių. Regis, nestokosite drąsos ir ryžto siekti to, ko norite. Darykite gerus darbus iš širdies, o ne dėl pasirodymo. Jūsų autoritetui tai išeis tik į naudą.

DVYNIAI

Šiandien nestokosite aplinkinių dėmesio, viltingų pažadų ir tai turėtų būti tikra, nesuvaidinta. Gerą įtaką darysite vaikams. Vakaras gana palankus šou verslo atstovams, įvairių konkursų dalyviams.

VĖŽYS

Pravartu negailėti pastangų dėl geresnio šeiminio gyvenimo, patogesnės buities, santarvės namuose. Telkite artimuosius aplink save, o ne atsiribokite. Pasistenkite, kad mikroklimatas būtų kuo draugiškesnis.

LIŪTAS

Šią dieną išnaudokite skubiems darbams užbaigti. Tvarkykite informaciją, sisteminkite, analizuokite, darykite išvadas. Labai svarbu įvertinti savo teikiamos informacijos galimas pasekmes.

MERGELĖ

Gera diena įvairiai veiklai. Jūsų planai neprieštaraus galimybėms. Seksis prekiauti, derėtis, tartis dėl sutarčių ar atsiskaitymų už paslaugas. Mylimas žmogus gali nustebinti savo ketinimais.

SVARSTYKLĖS

Šiandien pasistenkite būti optimistiški ir nesivadovauti momentinėmis emocijomis. Nederėtų be saiko leisti pinigus ir tapti neatsakingais vartotojais. Pasidžiaukite tuo, ką turite. Būkite kūrybingi.

SKORPIONAS

Jeigu sugebėsite susikaupti, tai sklandžiai sutvarkysite būtinus reikalus, įveiksite nesklandumus. Visgi ši diena labiausiai tinkama meniniams užsiėmimams, medicinai, psichologijai, dvasiniams interesams, labdarai, socialinei rūpybai.

ŠAULYS

Jeigu turite organizacinių sugebėjimų, kolektyvinės dvasios, kūrybingumo, šiandien tai gebėsite išradingai pademonstruoti. Viena pažintis turbūt vystysis į artimesnę draugystę.

OŽIARAGIS

Profesinėje veikloje, versle teks suktis kaip išmanote. Pasitelkite kolektyvą, teikite ir svarstykite pasiūlymus, kaip optimizuoti veiklą. Iš visų pusių pradės plūsti naudinga informacija.

VANDENIS

Šiandien neblogai seksis bendrauti su išsilavinusia publika, įtakingais veikėjais ir užsieniečiais. Jūsų autoritetą didins sugebėjimas pasakyti tai, ką reikia, lanksčiai manipuliuoti situacija bei aplinkiniais.

ŽUVYS

Tikriausiai būsite priversti laukti, kol aplinkiniai teiksis jus išklausyti, grąžinti skolas ar peržiūrėti dokumentus. Tačiau jūsų viltys turėtų bent iš dalies pasiteisinti.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų