HOROSKOPAS lapkričio 28-ajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS lapkričio 28-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Šiandien tikriausiai nepraleisite progos pademonstruoti savo sugebėjimus. Sumaniai vadovausite, organizuosite. Įtrauksite ir aplinkinius, o tai palengvins planų įgyvendinimą.

JAUTIS

Dalykiniai ir verslo susitikimai šiandien bus gana rezultatyvūs. Galite pasiryžti reikšmingam žingsniui. Jeigu ketinate investuoti, skolintis, įvertinkite visus aspektus, pasirūpinkite garantijomis, draudimu.

DVYNIAI

Turėsite darbo, dėl kurio teks kiek atnaujinti žinias, pasidomėti įstatymais ir moderniomis tendencijomis, inovacijomis. Tai dar aktualiau, jei išvykstate į komandiruotę, konferenciją ar pan.

VĖŽYS

Apie finansinius reikalus, išlaidas, numatomus pirkinius pasikalbėkite su šeimos nariais, verslo partneriais. Pravartu sudaryti draudimo sutartį, tvarkyti mokesčių, nekilnojamojo turto, investicijų reikalus.

LIŪTAS

Įdomios peripetijos tikėtinos santykiuose su dalykiniais partneriais bei konkurentais. Tarp pastarųjų ar oponentų galite rasti bendraminčių, susitarti dėl bendro projekto.

MERGELĖ

Ši diena gali būti labai darbinga ir sėkminga, jeigu ketinate eiti į darbo pokalbį, kurti ar plėsti verslą, iš pagrindų tvarkyti namus, aplinką. Gebėsite atkreipti dėmesį į begalę smulkmenų ir viską susieti.

SVARSTYKLĖS

Rasite variantą, kaip geriausiu būdu išspręsti aktualią problemą ir gauti naudos. Po darbo šauniai praleisite laiką, jei jį skirsite bendravimui su šeima, vaikais ar gerbėjais.

SKORPIONAS

Šiandien turėsite galimybių viską suimti į savo rankas, jeigu jums aktualu sutelkti aplinkinius bendram tikslui. Galite apsispręsti dėl taupymo ar skolinimosi. Veikiausiai tai išeis į naudą.

ŠAULYS

Aktyviai dalyvausite vykstančiuose įvykiuose, diskusijose, su užsidegimu domėsitės, komentuosite, ginčysitės. Galite teikti ar imti interviu, laikyti egzaminą ar pan. Naudokitės tvirtomis žiniomis, faktais, o ne demagogija.

OŽIARAGIS

Šiandien būsite gana praktiški ir dalykiški, sėkmingai tvarkysite ūkinius ir komercinius reikalus, būsite įžvalgūs derybose bei pasirašant sutartis. Iš atliktos veiklos tikėtinos pelnytos pajamos. Visgi pasisaugokite iškalbių manipuliatorių.

VANDENIS

Šiandien teks suspėti ir rimtai padirbėti, ir pabendrauti. Galite kreiptis į įtakingus asmenis, patyrusius konsultantus, užsieniečius. Kai kuriems turbūt teks išvykti į užsienį darbo arba mokslo reikalais.

ŽUVYS

Šiandien galite prisiklausyti įvairių gandų, apkalbų, tačiau pasitaikys ir tikslių „šūvių į dešimtuką“. Gali būti patikslinta diagnozė ar paskirta reabilitacija, jei tai aktualu jums arba artimam žmogui.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų