HOROSKOPAS lapkričio 27-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS lapkričio 27-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Jeigu turite neišspręstų problemų ar dilemų, puikiai suprasite, ką turite daryti, kad situacija pasitaisytų ir reikalai pagerėtų. Būsite nusiteikę gilintis į dominančią informaciją, siekti objektyvumo.

JAUTIS

Šiandien neblogai seksis tiems, kurie turi įdomių idėjų ir yra pasirengę jas įgyvendinti. Jeigu reikia pasimokyti, ruoštis egzaminui ar pristatymui, puikiai tam susikaupsite. Gera diena susitikimams su užsieniečiais.

DVYNIAI

Šiandien turėtumėte neblogai orientuotis kitų žmonių psichikos ir jausmų pasaulyje. Tačiau tai nereiškia, kad tuo įžvalgumu nesinaudosite savo interesams.

VĖŽYS

Tikriausiai šiandien neblogai seksis aiškintis meilėje ir draugystėse kilusius nesusipratimus arba tarpininkauti, paatrti kitiems. Galite susitarti dėl abipusiai naudingų mainų.

LIŪTAS

Regis, labai stengsitės tinkamai atlikti numatytus darbus, apsitvarkyti, gauti ar sutvarkyti informaciją, pasavanoriauti gyvūnų prieglaudoje, įsigyti kokybišką daiktą ar kt. Visgi prioritetą turėtumėte teikti sveikatai, tinkamai mitybai.

MERGELĖ

Tai gali būti puiki diena, jei skirsite ją meilei, vaikams, kūrybai, turiningam laisvalaikiui, sportui. Geros emocijos, fizinis aktyvumas turėtų pozityviai paveikti sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Šiandien svarbu mokėti suderinti pareigas, poilsį ir malonumus. Jūsų pagalbos gali prireikti tėvams, kitiems artimiesiems. Palaikykite vaikų, mylimo žmogaus siekius. Tai padvigubins jų jėgas.

SKORPIONAS

Tikėtini susitikimai su giminaičiais, senais bičiuliais ar kt. Regis, kai kurie pokalbiai skatins priimti sprendimus. Bendros pastangos nenueis veltui, o pažadai bus rimti ir pildomi.

ŠAULYS

Šiandien galite tartis dėl to, kas reikalauja konkretaus apsisprendimo bei nemažos sumos. Jei sutuoktinis, partneris, šeima sutiks, galite įsigyti brangų pirkinį.

OŽIARAGIS

Tikriausiai šiandien suvaldysite emocijas ir racionaliau vertinsite situaciją bei savo galimybes. Geram sumanymui įgyvendinti greičiausiai nepristigsite valios ir drąsos.

VANDENIS

Šiandien būtų naudinga ramiai įsigilinti į nagrinėjamą klausimą, temą arba savo vidinę būseną, jeigu aktualu – susivokti savyje. Regis, rasite vertingą atsakymą, kuris padės pasijusti žymiai tvirčiau.

ŽUVYS

Šiandien trokšite patikti, įgyti populiarumo, naujų draugų ar gerbėjų. Galbūt gausite intriguojamą pasiūlymą. Visgi jūsų jausmai gali nukentėti, jei tikitės per daug.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų