HOROSKOPAS lapkričio 24-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS lapkričio 24-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Tikriausiai kartu su prasidėjusia jaunatimi pajusite įkvėpimą imtis naujų žygių, darbų, sumanymų. Aktyviai reikšite savo nuomonę. Aplinkinius galite nustebinti plačiu akiračiu.

JAUTIS

Galite griebtis gudrybių versle, finansų srityje. Galbūt suksite galvą, kaip gauti kreditą, suderinti išsimokėjimo terminus, palūkanų normas ir pan.

DVYNIAI

Šiandien gali įvykti tam tikras lūžis asmeninių santykių srityje. Tikėtina, kad į gera, nes visaip stengsitės gludinti aštresnius kampus, rasti kompromisą, suderinti interesus.

VĖŽYS

Jus gali labiau įtraukti įvykių sūkurys darbe, visuomenėje. Galbūt domėsitės darbo keitimo galimybėmis arba papildoma veikla prie esamos. Rimčiau pasirūpinkite sveikata, jei jaučiate įtartinus negalavimus.

LIŪTAS

Jeigu pozityviai, optimistiškai nusiteiksite, tai savaime pasitaisys ir savijauta. Neblogai klostysis jus dominantys santykiai. Būsite nusiteikę užsiėmimams su vaikais, pasimatymams. Galite atskleisti kai kuriuos savo sugebėjimus.

MERGELĖ

Būsite linkę užsisklęsti, jeigu artimieji nenorės jūsų suprasti. Nereikėtų pernelyg dramatizuoti. Verčiau kantriai kurkite palaikantį mikroklimatą, jaukią aplinką namuose.

SVARSTYKLĖS

Pasižymėsite noru bendrauti, kaupti informaciją, mokytis. Galite užsirašyti į kursus. Jau galima planuoti ir naujas komercines, tiekimo, reklamos sutartis, dėl jų tartis.

SKORPIONAS

Prasidėjo jaunatis, o tai reiškia, kad galima startuoti nauja kryptimi. Svarbu pozityviai nusiteikti bei pasitikėti savimi. Taip pat prireiks gebėjimo apskaičiuoti, suplanuoti, įvertinti perspektyvas.

ŠAULYS

Aplinkiniams atrodysite įdomūs ir žavūs. Galite dalyvauti įdomiame renginyje. Tikriausiai aplinkinius džiuginsite atviresnėmis nei paprastai emocijomis, išradingomis frazėmis.

OŽIARAGIS

Jums gali atrodyti, kad pradeda stigti jėgų ir noro įtemptai dirbti. Nepraraskite optimizmo, nes energijos stygių galite kompensuoti kūrybingumu ir gebėjimu pasitelkti į pagalbą kitus. Susilaikykite nuo svaigalų. Saugokite sveikatą.

VANDENIS

Galimas kolektyvinis renginys, bendraminčių, senų bičiulių susitikimas, pasimatymas su patinkančiu asmeniu ar pan. Norėsis daugiau populiarumo, viešos saviraiškos. Tai tikrai įmanoma.

ŽUVYS

Šiandien neišvengsite emocinės įtampos. Nerimo bus tuo daugiau, jei esate nepatenkinti savo darbu, išvaizda ar gyvenimo būdu. Jaunaties pradžia tarsi skatins labiau įprasminti savo gyvenimą, realizuoti save, siekti tikslo.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų