HOROSKOPAS kovo 29-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS kovo 29-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Jeigu imsitės iškart kelių reikalų, bus sunku sklandžiai juos užbaigti. Kažkas gali išmušti iš teisingo kelio, sujaukti planus. Dėmesio reikalaus artimi žmonės ir tikrai negalėsite ignoruoti jų poreikių.

JAUTIS

Vienintelė problema šiandien gali būti prastas išsimiegojimas, nes diena reikalaus aktyvumo, komunikabilumo. Žinios, naujausia informacija padės apsiginkluoti reikalingais argumentais.

DVYNIAI

Regis, nestokosite aktyvumo ir apsukrumo. Šiandieninių pastangų rezultatai turėtų nenuvilti. Tik nepasiduokite iliuzijai, kad jau galite atsipalaiduoti ir nebesistengti.

VĖŽYS

Šiandien būsite energingi, valingi. Jūsų mąstymas bus labai aktyvus, taip pat būsite imlūs informacijai. Galite išdrįsti realizuoti planą, kurį atidėliojote baimindamiesi sunkumų ar nežinomybės.

LIŪTAS

Susitaikykite su tuo, kad šiandien ne viskas seksis. Geriau būtų nevarginti savęs sunkiais darbais, alinančiomis dietomis. Savijauta gali būti nekokia. „Nestiprinkite“ jos svaigalais.

MERGELĖ

Regis, stiprybės ir saugumo suteiks stiprūs, patyrę žmonės, iš kurių sulaukiate palaikymo. Galbūt įsitrauksite į kažkokios grupės veiklą, pritarsite kitų iniciatyvai ar pan.

SVARSTYKLĖS

Galimi oficialūs susitikimai, pokyčiai darbe ar individualiuose profesiniuose siekimuose. Jūsų karjeristiniams siekiams gali nepritarti netgi partneriai. Pagalvokite apie savo tikslų prasmingumą.

SKORPIONAS

Jūsų kompetencija, įžvalga, autoritetas darys įspūdį asmenims, su kuriais šiandien teks bendrauti. Tikriausiai teks bendrauti su užsieniečiais, specialistais arba ruoštis konferencijai, kelionei.

ŠAULYS

Šiandien ryžtingai imkitės finansinių reikalų, spręskite materialines problemas, konsultuokitės, aiškinkitės, apsidrauskite ir pan. Turbūt išdrįsite investuoti, jei tai jums aktualu.

OŽIARAGIS

Šiandien jums nestigs racionalumo, konkretumo, tačiau oponentai bus labai užsispyrę, o konkurentai – išties stiprūs. Padėkite vaikams spręsti jų problemas, nenustumkite jų į šalį.

VANDENIS

Jei turite neatliktų darbų, derėtų susidaryti konkretų darbų planą ir jo laikytis. Išleiskite vieną kitą eurą savo įvaizdžio patobulinimui. Pradėkite daugiau sportuoti.

ŽUVYS

Šiandien seksis kūrybinis, pedagoginis darbas. Sportui, fizinei veiklai taip pat užteks valios ir jėgų. Galbūt ryžtingas gerbėjas pagaliau privers jus atkreipti į jį dėmesį.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų