HOROSKOPAS kovo 23-iajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS kovo 23-iajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Nors būsite emocionalūs, šiandien jums pavyks susitvardyti ir be kliūčių laikytis darbotvarkės. Vakare palepinsite save žemiškais malonumais, komfortu.

JAUTIS

Diena nebloga, energetiškai rami, jausitės atsipalaidavę. Visgi tai neišeis į naudą tiems, kurie privalo energingai darbuotis ir daug nuveikti. Vargu ar tai pavyks.

DVYNIAI

Šios dienos eigoje spėsite ne tik pasidarbuoti, bet ir užsiimti visuomenine veikla, susitikti su draugais ar pažįstamais. Galite pasireikšti kaip geri organizatoriai. Visgi vakare jausitės taip, lyg būtumėte išeikvoję visą energiją.

VĖŽYS

Ši diena turėtų būti gana įdomi. Galite užmegzti reikšmingą pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos arba rimtų pažadų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus ilgam įpareigos.

LIŪTAS

Būsite praktiški, racionaliai mąstantys, organizuoti, bet kartu stengsitės aprėpti ir gauti daugiau, nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo ar spaudimo keisti darbo metodus, imtis reformų ar pan.

MERGELĖ

Tai gali būti produktyvi finansinių reikalų diena. Taip pat ji gali tapti išlaidavimo diena. Regis, įsigyti pirkiniai jūsų nenuvils ir tinkamai pasitarnaus pagal paskirtį.

SVARSTYKLĖS

Būsite pakankamai vertinami, bet turbūt norėsite dar daugiau naudos, pagarbos. Regis, sugebėsite naudingai išnaudoti kitus. Domins psichologijos ir transcendentinės temos.

SKORPIONAS

Norėsis aktyviau veikti profesijos srityje, versle. Problemų gali kilti asmeniniuose santykiuose arba dėl finansų, mokesčių. Svarbu paisyti ir kitų žmonių interesų.

ŠAULYS

Darbe galimos reformos, naujovės. Galite sudaryti naudingą sutartį. Tikėtinas pasiūlymas dėl geresnio darbo, nuomos ar pan. Tačiau pagundos, kurioms norėsis pasiduoti, gali per daug kainuoti

OŽIARAGIS

Tikriausiai šiandien panorėsite išbandyti jėgas ir išmonę visur, kur tik įmanoma. Jaudinamų įspūdžių suteiks aistros objektas. Viskas bus gerai, jei nepritrūks supratingumo, noro suvokti kitų žmonių jausmus, mintis.

VANDENIS

Dieną suksitės kaip vijurkai – ir darbų netrūks, ir informacijos bei žinių prireiks. Vakaras bus emociškai sunkesnis. Regis, rūpesčių kels jūsų šeimos nariai.

ŽUVYS

Šiandien pravartu kalbėtis apie atlyginimo padidinimą, įkainių koregavimą, verslo aktualijas ir pan. Jeigu svajojate kažką įsigyti, taupote pinigus, pats metas tai įgyvendinti.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų