HOROSKOPAS kovo 21-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS kovo 21-ajai, antradieniui

AVINAS

Didelis išsiblaškymas ir patiklumas bei ne vietoje ir ne laiku vartotas alkoholis gali įvelti į problemas. Vakare pasistenkite būti kuo blaivesni ir praktiškesni.

JAUTIS

Diena gali būti kiek keista. Galbūt atrodys, kad kažkas jaukia jūsų planus. Pažįstamas asmuo gali prašyti patarimo arba siekti jūsų dėmesio. Vakare rinkitės ramybę, venkite šurmulio, abejotinų kontaktų.

DVYNIAI

Šiandien vakare prasidės mėnulio jaunatis. Iki to laiko nuo pat ryto jūsų emocijos banguos ir blaškys į kraštutinumus. Pasyvumą keis aktyvumas ir įžūlumas. Regis, skubėsite pabaigti neatidėliotiną darbą. Būkite apdairūs.

VĖŽYS

Jeigu šiandien pademonstruosite savo principus, vertybes, pilietinę ar teisinę poziciją, sulauksite atgarsio. Atsiras pritariančių, bendraminčių, tačiau galite sulaukti ir piktos kritikos.

LIŪTAS

Permaininga diena. Iki pavakarių pravartu užbaigti tvarkyti skubų finansinį reikalą, įvertinti kolektyvinio darbo rezultatus ir pan. Vakare, prasidedant jaunačiai, būkite pozityvūs ir pasitikintys.

MERGELĖ

Ši diena nėra tinkama bylinėjimuisi, tarpininkavimui, konkursams. Nesielkite priešiškai su partneriu, vaikais, nes pasekmės nedžiugins. Tačiau kūrybinei, mokslinei veiklai ši diena gana palanki.

SVARSTYKLĖS

Nuo pat ryto mintys suksis ne tiek apie darbą, kiek apie įvaizdį, sveikatą ir ateities planus. Susikaupkite, jei reikia laikyti egzaminą ar įskaitą. Vakare labai svarbu bus darnūs santykiai, nes jų pobūdis fiksuosis ilgesniam laikui.

SKORPIONAS

Stiprės nuotykių, malonumų troškulys. Jeigu turite vaikų, prioritetą teikite jiems. Jų problemos jiems gali atrodyti milžiniškos, o jūs galite padėti jas įveikti be ypatingų pastangų.

ŠAULYS

Galite nekaip jaustis dėl smulkių negalavimų, prislėgtumo. Tuo metu darbas, verslas reikalaus daug energijos. Užbaikite tai, ką būtina, o naujovių dar nepradėkite. Vakaras stimuliuos naujiems startams.

OŽIARAGIS

Nuo jūsų minčių ir įsitikinimų priklauso, kas labiau pildysis – geri norai ar blogos nuojautos. Su gebėjimu argumentuoti galima išlaviruoti bet kokioje situacijoje ir ją pakreipti savo naudai.

VANDENIS

Šiandien gali kilti problemų, jei būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite finansiniams bei materialiniams klausimams. Atidžiau skaičiuokite, planuokite. Šio vakaro pokalbiai gali nulemti kai ką svarbaus.

ŽUVYS

Vakare prasidės jaunatis, todėl laukia įtempta diena, jei esate apsikrovę nebaigtais darbais. Jautriai reaguosite net į menkiausią kritiką ir nesėkmę. Svarbu vakare išlikti ramiems, būti saugioje aplinkoje.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų