HOROSKOPAS kovo 20-ajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS kovo 20-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Labai lengva tai, kas padaryta gero, paversti niekais. Gali būti, kad dėl alkoholio ar netinkamų pagundų turėsite problemų. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimo.

JAUTIS

Šiandien ta diena, kuri leis geriau suvokti savo galimybes ir perspektyvas. Ji gali būti labai smagi, ypač jei nesate užsidarę tarp keturių sienų ir tenka nemažai bendrauti. Džiugins taiklūs komplimentai.

DVYNIAI

Jeigu būtina, šiandien iš pat ryto tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Neblogai būtų pasikonsultuoti su jums aktualaus klausimo žinovais.

VĖŽYS

Šiandien turėtų gerai sektis. Galbūt nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio ir sukels minčių apie rimtas permainas savo gyvenime. Kita vertus, bus lengva suklysti, jeigu teks staiga rinktis vieną iš kelių pasiūlymų.

LIŪTAS

Šiandien galite kažko atsisakyti dėl to, kad keičiasi aplinkybės. Galbūt nutrūks vilčių nepateisinę santykiai, kils moralinių ir vertybinių dilemų. Galite gauti gerą darbo pasiūlymą.

MERGELĖ

Ši diena palanki tarpininkauti, konsultuoti, dalyvauti konkursuose, derybose ir t. t. Pasitelkite kantrybę, atidumą ir humoro jausmą.

SVARSTYKLĖS

Kai kuriems iš jūsų šios dienos įvykiai, įspūdžiai praskaidrins kasdienybę. Kitiems tai bus įprasta darbo diena. Bet kuriuo atveju nuotaika turėtų būti nebloga, jei pernelyg nesigilinsite į globalines problemas.

SKORPIONAS

Šiandien nebeatidėliokite svarbių reikalų, vizitų, kurie jau turėjo įvykti. Regis, kūrybinis įkvėpimas, aktualus interesas suteiks energijos arba iškalbos antplūdį. Tai gali būti susiję su aktyvumu stengiantis dėl vaikų, savireklamos ar verslo.

ŠAULYS

Trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt kažką rimtai pertvarkysite. Galite išgirsti priekaištų ir pastabų, kad jums visų pirma derėtų keisti save, savo elgesį.

OŽIARAGIS

Jūsų žodis šiandien turės galios, bus įtaigus, todėl savo argumentais galėsite bet ką nuginkluoti. Energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, o ne į tuščius plepalus.

VANDENIS

Šiandien neblogai tęsite suplanuotą veiklą ir be pastangų judėsite pirmyn. Gali pasitarnauti konfidenciali informacija arba seniau sukauptos žinios.

ŽUVYS

Tai gali būti „derliaus rinkimo“ diena, kai po ilgų pastangų išryškės rezultatai ar perspektyvos. Tai gana trapu, todėl elkitės atsakingai. Jums turėtų padėti pažįstami žmonės.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų