HOROSKOPAS gruodžio 9-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS gruodžio 9-ajai, penktadieniui

AVINAS

Puiku, jeigu turėsite galimybių ir ūpo daug laiko skirti šeimai, vaikams. Tik nekelkite dramų dėl smulkmenų, nepriminkite senų nuoskaudų, venkite aštrinti nesutarimus.

JAUTIS

Šiandien bus daug skubėjimo, pokalbių. Visgi numatytas pokalbis bus naudingas tik tuo atveju, jei esate tvirtai apsisprendę dėl tam tikro pasirinkimo. Saugokitės avarinių situacijų.

DVYNIAI

Regis, teks rūpintis nekilnojamojo turto reikalais, pajamų šaltiniais, dovanomis ar kt. Neverta tikėtis ramybės. Jeigu ne jūs patys, tai kiti ragins kažkur skubėti, užsiimti aibe reikalų vienu metu.

VĖŽYS

Jeigu įmanoma, šiandien darbe labiau pasitelkite į pagalbą kolegas, aplinkinius bei diplomatiškai derinkite interesus. Vertėtų atidžiau rinktis prekes, ketinant ką nors pirkti iš technikos skyriaus.

LIŪTAS

Tikriausiai suplanavote įtemptai darbuotis nuo pat ryto. Verčiau pataupykite resursus ir jėgas, ypač jei negalite pasigirti sveikata. Jeigu pervargę ar negaluodami padarysite klaidų, kas nors gali dėl to nukentėti arba jumis nusivilti.

MERGELĖ

Praeities aktualijas gali priminti susitikimai su draugais, pažįstamais. Galbūt tarsitės kartu pašėlti, pasportuoti. Jeigu trokštate pasimėgauti malonumais, nedejuokite, jog jie kainuoja.

SVARSTYKLĖS

Tikriausiai šiandien teks iš peties paplušėti, norint gauti pageidaujamų rezultatų. Svarbu išsaugoti gerą reputaciją ir nesugadinti reikalų eigos. Atsargiau elkitės su technika.

SKORPIONAS

Šiandien neturėsite galimybės patinginiauti. Gali būti, kad teks ruošti pasisakymus, straipsnius, organizuoti seminarus, interviu, rodyti savo ar tikrinti kitų žinias. Neverta tikėtis, kad visiems darysite tik gerą įspūdį. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS

Nerimausite dėl finansinių reikalų. Regis, teks mokėti mokesčius, grąžinti skolas, bet kokia kaina stabilizuoti verslą, ieškoti naujų pajamų šaltinių. Kita vertus, būsite nusiteikę paišlaidauti malonumams, o problemas kiek pastumti į šalį.

OŽIARAGIS

Santykiai su konkurentais ir partneriais bus permainingi. Lengviau bus kažką laimėti turint gerų sąjungininkų. Nors priešiškumo neišvengsite, visgi kai ką stipriai sužavėsite.

VANDENIS

Regis, bus nerimo dėl įstrigusių ar nebaigtų darbų, savo, artimo žmogaus ar augintinio sveikatos, keistų apkalbų arba meilės peripetijų. Prioritetą teikite sveikatai.

ŽUVYS

Šiandien labiau norėsis plepėti, sportuoti, flirtuoti nei užsiimti darbais ar buitimi. Turėtų sektis kūrybinė veikla. Puiku, jeigu laisvalaikį skirsite vaikams.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų