HOROSKOPAS gruodžio 9-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS gruodžio 9-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Diena gana sėkminga bet kokiems darbams, išskyrus vakarą, kuomet ir darbai, ir bendravimas labai sekins jėgas. Tikriausiai keistos kliūtys sutrukdys įgyvendinti vakarui numatytus tikslus.

JAUTIS

Tai bus nelengva darbo diena, jeigu nėra darnios komandos, o kolektyvo nariai ir klientai elgiasi neprognozuojamai. Bus žymiai lengviau, jeigu galėsite atsiremti į gyvenimo draugą ar asmenį, kuriuo pasitikite.

DVYNIAI

Šiandien nerimo ar net realių problemų gali sukelti žinia iš toli arba įvykiai kelionėje, kelyje. Gali tekti imtis naujo projekto dar nebaigus senojo, skubiai ruošti straipsnį ar kt.

VĖŽYS

Visuose reikaluose būtina vadovautis sveiku protu ir netgi finansine logika. Taupumas ir santūrumas padėtų išvengti daugelio problemų. Aiškiai visiems pasakykite, ko norite ir ko siekiate, bei nesileiskite įtraukiami į avantiūras. Saugokite vaikus.

LIŪTAS

Būtų gerai, kad pasitelkę valią atliktumėte tai, ką privalote. Nieko gero, jeigu nevaldysite emocijų, konfliktuosite. Išlaidumas, pavydas, tolerancijos stoka būtų nekokie palydovai.

MERGELĖ

Darbe gali tekti grįžti prie neišspręstos problemos, interesų konflikto. Praktiniai reikalai, tarpininkavimas klostysis ne itin sklandžiai. Turbūt neišvengsite nelengvų pokalbių.

SVARSTYKLĖS

Šiandien atvirai išsakykite savo pasiūlymus ir paskatinkite atsiverti aplinkinius. Drauge lengviau rasite sprendimus. Tačiau jei nesulauksite pakankamo palaikymo iš kitų, o dar vaikai krės eibes, tai galite rimtai suirzti.

SKORPIONAS

Šiandien norėsis ramybės, jaukumo, buvimo su šeima. Tačiau nesibaigianti rūpesčių virtinė neleis jums nusiraminti. Kiek įmanoma daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms, vaikams.

ŠAULYS

Dieną bus reikalų, kurių negalima nustumti į šalį, kad ir kaip nepatinka. Suksitės kaip vijurkai. Net jei atrodys, kad nesiseka įtikti klientams, aplinkiniams, vis tiek išlikite geranoriški. Kontroliuokite savo žodžius ir veiksmus.

OŽIARAGIS

Regis, kibsite į darbus, kuriuos reikia atlikti laiku. Tai bus nesunku, jeigu turite gabių pagalbininkų. Būkite konkretūs, aiškiai argumentuokite, kad nekiltų nesusipratimų.

VANDENIS

Šiandien galima įtampa santykiuose su kolegomis ar draugais, ypač jei kažkas iš jų jums grubiai priekaištauja. Svarbu vengti neapgalvotų poelgių bei pažadų.

ŽUVYS

Šiandien jus domins temos apie ligas, mistiką, apkalbas, paslaptis. Problemų gali sukelti impulsyvus poelgis, konfliktiškas elgesys, ne laiku ir ne vietoje pavartoti svaigalai, nelegalios aferos.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų