HOROSKOPAS gruodžio 8-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS gruodžio 8-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Ši diena nežada ramios vidinės būsenos. Galite gauti žinią apie draugo, artimo žmogaus bėdą ar jo išvykimą kažkur toli. Arba pasekmių sukels konfliktas su kaimynais, eismo įvykis. Būkite atidūs kelyje.

JAUTIS

Jeigu kažkuo nusivylėte, beprasmiška ilgai graužtis ir pykti. Tegul tai būna pamoka ateičiai. Abejotina veikla gali nuvesti ne ten, kur reikia, todėl nesileiskite manipuliuojami ir išnaudojami.

DVYNIAI

Pasidavę spontaniškumui, impulsyvumui galite pridaryti klaidų ir tuomet sėkmė bei reputacija pasirodys labai trapi. Būkite labiau savikritiški, paisykite aplinkinių nuomonės, neniekinkite tų, kurie jums nepritaria.

VĖŽYS

Būsite gana azartiškai nusiteikę, todėl galite įsivelti į rizikingas avantiūras. Nepersistenkite ieškodami lengvų pinigų ar demonstruodami besaikį dosnumą. Labiau prižiūrėkite vaikus.

LIŪTAS

Galite turėti naudos iš tos įtakos, kurią darote aplinkiniams ar netgi oponentams. Visgi venkite provokuoti skandalus ir verčiau neinvestuokite pinigų į abejotinus reikalus, antraip galimas nuostolis.

MERGELĖ

Gali būti, kad mėginsite ištaisyti klaidą ir tęsti kažkada pradėtą bendravimą, darbą. Galimos techninės ar informacinės problemos, kliūtys kelionei, renginiui. Sveikata pasigirti irgi veikiausiai negalėsite.

SVARSTYKLĖS

Jus vilios sportas, kelionės, pramogos. Iš draugų, gerbėjų sulauksite netikėtų pasiūlymų. Jie nebūtinai bus tokie naudingi, kokie gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, sutuoktiniui.

SKORPIONAS

Jūsų įdėmiai klausysis ne vienas žmogus. Galbūt teiksite interviu, rengsite pristatymą, vesite seminarą ar kt. Labai lengva išpopuliarėti tiek gera, tiek bloga prasme. Vakare tikra atgaiva taps saugi namų erdvė.

ŠAULYS

Tarp išgirstos naujos informacijos bus ir tokios, kuri jums gadins nervus. Regis, nelabai seksis suderinti darbą ir šeimą, karjerą ir artimųjų poreikius. Pasistenkite išsaugoti tai, ką turite.

OŽIARAGIS

Kažką galite prarasti dėl išaugusio išlaidumo. Neskubėkite pirkti ir parduoti, pasiskaičiuokite, kas jums naudingiau. Ir nepervertinkite savo įtakos. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, mylimam žmogui.

VANDENIS

Nuo pat ryto stokosite vidinės ramybės. Pasistenkite savo dirglumo neperduoti artimiesiems. Jūsų susivaldymas, autoritetas gali būti išbandytas ir darbe. Tinkamai elkitės su technika, ugnimi.

ŽUVYS

Mažai supratimo ir paramos, daugiau dirglumo, prastesnė savijauta. Jums šiandien bus gana nesaugu ir namuose, ir gatvėje, ir viešumoje. Pasistenkite nepiktnaudžiauti svaigalais. Atsargiai kelyje.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų