HOROSKOPAS gruodžio 6-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS gruodžio 6-ajai, antradieniui

AVINAS

Ši diena žadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis verslais, nekilnojamuoju turtu, dovanomis. Tam galite pakloti nemažą pinigų sumelę. Jei ieškote uždarbio šaltinio, būsite labai aktyvūs. Pastangos gali pasiteisinti, bet ne iš karto.

JAUTIS

Turėtų būti nebloga diena, nes darniai veiks emocijos ir racionalumas. Jums gali labai palengvėti, pagaliau išsprendus aktualią problemą. Visgi neverta tikėtis iš kitų daugiau, nei jie pasirengę jums duoti.

DVYNIAI

Iš ryto bus nelengva imtis net įprastų darbų, nes jūsų mintys skrajos padebesiais ir nenorės nusileisti į pilką realybę. Tikėtina, jog gausite konfidencialios informacijos.

VĖŽYS

Aktyvesnei veiklai jus gali įkvėpti draugai, šeimos nariai. Aktualūs gali būti su mokslu, protinėmis užduotimis susiję reikalai. Net jei kiltų keblumų, nepraraskite humoro jausmo ir gebėjimo lanksčiai elgtis.

LIŪTAS

Darbo, karjeros, viešumo, politinės aktualijos šiandien jums gali būti itin svarbios. Turbūt gilinsitės į dokumentus, duomenis. Nenumokite ranka į savo sveikatą bei vaikų poreikius.

MERGELĖ

Šiandieną tiktų ieškoti atsakymų į svarbius klausimus, kalbėti apie globalines problemas, pagalvoti apie būtinas reformas, kvalifikacijos kėlimą. Mokykitės, plėskite akiratį. Gali dominti kalėdiniai kelionių pasiūlymai.

SVARSTYKLĖS

Šiandien mintys suksis apie draudimo, paskolų ir kitus finansinius klausimus. Galvosite, kaip užtikrinti gerovę ir stabilumą savo šeimai. Regis, iš to galvojimo bus naudos.

SKORPIONAS

Po vienokio ar kitokio santykių aiškinimosi pelnysite aplinkinių supratimą. Bet kuriuo atveju išsakysite savo poziciją, todėl situacija ir perspektyvos bus konkretesnės.

ŠAULYS

Šiandien būsite darbingai nusiteikę ir daug nuveiksite, jei mažai plepėsite. Iš reklamos ir savireklamos nebūtinai bus tiek naudos, kiek tikitės. Demagogiški pasisakymai ir oponentų žeminimas garbės nepridės.

OŽIARAGIS

Iš dominančio žmogaus galite sužinoti apie tai, ką anksčiau tik galėjote įtarti arba svajoti. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas arba susižavėjimo objektas. Galbūt gausite trokštamą pažadą.

VANDENIS

Šiandien visur remkitės patirtimi ir išmintimi. Pasirūpinkite, kad jūsų namai ir namiškiai būtų saugūs, tvarkingi. Beje, daugiau tvarkos bei disciplinos gali būti pareikalauta ir darbe.

ŽUVYS

Jums turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus darbo, užsakymo, informacijos, interviu, reklamos ar projekto termino. Naudingos informacijos gali suteikti giminaičiai, draugai, kaimynai.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų