HOROSKOPAS gruodžio 5-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS gruodžio 5-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Naudositės bet kokia proga pabendrauti su įdomiais svetimšaliais, įtakingais asmenimis ir pan. Kalbos suksis apie studijas, kelionių planus arba įspūdžius. O galbūt dabar esate kelionėje, ekskursijoje, tarptautiniame renginyje ar pan.

JAUTIS

Artimieji laukia iš jūsų supratimo ir palaikymo, tačiau jums labiau rūpi, ką galvoja ir jaučia svetimi žmonės, ypač jeigu iš jų kažko tikitės. Gali būti, kad sugalvosite, kur investuoti santaupas.

DVYNIAI

Jūsų žiniomis, sumanumu, humoro jausmu šiandien žavėsis partneris bei kiti šalia esantys asmenys. Ne tik neieškosite žodžio kišenėje, bet turbūt ir telefono iš rankų nepaleisite. Verčiau raskite bendrų interesų su mylimu žmogumi.

VĖŽYS

Gali būti, kad mėginsite diegti naujoves, kurios, jūsų manymu, turėtų atjauninti aplinką, padidinti įplaukas ar palengvinti buitį namuose. Tai tikriausiai pasiteisins.

LIŪTAS

Neatsisakykite padėti mylimam žmogui, vaikui, jeigu jam to prireiktų. Derėtų labiau pasirūpinti sveikata ir kūno priežiūra. Galite sulaukti dėmesio ženklų iš dominančio žmogaus. Gali būti įvertinti jūsų sportiniai, kūrybiniai gabumai.

MERGELĖ

Šią dieną skirkite šeimai ir bendroms pramogoms su artimiausiais žmonėmis, vaikais. Pagal galimybes kurkite grožį ir jaukumą namuose. Sulauksite palaikymo iš tų, kuriuos mylite, kuriais pasitikite.

SVARSTYKLĖS

Regis, šiandien būsite linkę aktyviai bendrauti su artimos aplinkos žmonėmis, domėtis socialinių tinklų naujienomis, dalintis informacija ir t. t. Protinis imlumas padės mokytis, sukaupti daug naujos informacijos.

SKORPIONAS

Ši diena turėtų būti rami, aplinkiniai draugiški. Svarbiausia jums bus jaustis patogiai, jaukiai, sočiai. Tai išties leistų atsigauti prieš ateinančią darbo savaitę.

ŠAULYS

Jeigu gerai jaučiatės, diena bus nebloga. Rasite įdomių pašnekovų tiek netolimoje aplinkoje, tiek internete. O jeigu bendrauti nesinorės, tuomet įniksite į dominamos informacijos šaltinius.

OŽIARAGIS

Šiandien geriau seksis, jeigu nesiimsite aktyvių veiksmų, viešos saviraiškos. Plaukimas pasroviui šį kartą jums labiau pravers nei bet kokia iniciatyva. Patartina daugiau dėmesio skirti savo vidiniam pasauliui, sielos reikmėms.

VANDENIS

Būsite pakankamai aktyvūs ir pasitikintys ar bent jau mėginsite tokie atrodyti. Turėtų išryškėti kažkokie jūsų sugebėjimai, sustiprėti intuicija.

ŽUVYS

Su šios dienos planais susitvarkysite be didesnių problemų ir gana kūrybiškai. Galimos praturtinančios pažintys, pasikeitimas idėjomis su įdomiais žmonėmis.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų