HOROSKOPAS gruodžio 2-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS gruodžio 2-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Diena prieštaringa. Viena vertus, galima tikėtis materialinės naudos, nuolaidų prekėms, paslaugoms. Kita vertus, bus norinčių jumis pasinaudoti. Atsispirkite pagundai nesaikingai išlaidauti.

JAUTIS

Šiandien bus nelengva atpažinti tikrus jausmus ir motyvus nuo netikrų, bendradarbiavimo nuo konkuravimo. Galite žaidimą palaikyti meile, pašmaikštavimą – nuoširdžiu komplimentu, o vienkartinį nuotykį – jau užmegzta partneryste.

DVYNIAI

Tikriausiai vengsite aiškių sprendimų, būsite linkę viską savaip interpretuoti arba taip elgsis jūsų partneriai. Derėtų labiau saugoti sveikatą, nepiktnaudžiauti svaigalais.

VĖŽYS

Jausite gyvybišką bendravimo, draugystės bei kūrybinės saviraiškos poreikį. Iš dalies seksis, tačiau galite šiek tiek graužtis dėl kitų žmonių, vaikų sukeliamų problemų.

LIŪTAS

Prieštaringi bus emociniai santykiai. Nusimato įtampa dėl jums nepatinkančių ar nepriimtinų nurodymų, susikertančių interesų. Pravartu praktiškai pasinaudoti ne tik savo, bet ir svetima patirtimi.

MERGELĖ

Jausite būtinybę arba pats gyvenimas jus vers semtis žinių, plėsti akiratį. Gana aktyviai reikšitės visur, kur reikia taiklios minties ir protingo žodžio. Galbūt internetu sutvarkysite kelis skubius reikalus.

SVARSTYKLĖS

Būsite įžvalgūs dėl tų reikalų, kurie susiję su pinigais, turtu, verslu. Galbūt teks atiduoti skolą, o gal mėginsite ją atgauti. Tikėtini pasikonsultavimai dėl teisės į nuosavybę, turto dalybų, atsiskaitymų, garantijų, paskolų ar kt.

SKORPIONAS

Gali kilti nesusipratimų su partneriais, oponentais. Galbūt jie norės gauti tai, ko jūs visiškai nenorite duoti. Arba aštriai prieštaraus vien tam, kad jums nepasisektų. Galite patirti vidinę dilemą.

ŠAULYS

Slapti interesai kažkuo praturtins jūsų gyvenimą. Galbūt domėsitės okultiniais dalykais, meditavimo praktikomis. Pasistenkite išlikti tolerantiški, jeigu kai kurie žmonės demonstruos nepritarimą ar abejingumą. Neskleiskite apkalbų. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS

Šiandien aktyviai bendrausite. Tai gali padidinti bendraminčių gretas ir jūsų populiarumą. Gali nustebinti dominančio asmens jausmai, poelgiai ar neįprastas laisvalaikio pasiūlymas.

VANDENIS

Savo namiškiams ar netgi kolegoms demonstruosite emocijų protrūkius. Gali paaiškėti, kad problemų kilo kai kam iš artimųjų. Liaukitės dramatizuoti menkas problemas, neatmeskite patarimų, kurie padėtų rasti sprendimą.

ŽUVYS

Gali būti sukritikuotas jūsų rašto darbas, interviu, straipsnis, požiūris ar pasirinkimas. Mėgindami paveikti kitų mąstyseną ar apginti savo požiūrį, galite elgtis nelabai garbingai. Atsargiai kelyje.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų