HOROSKOPAS gegužės 29-ajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS gegužės 29-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Iš ryto geriau seksis planiniai darbai. Jausitės sugebantys tai, ką darote, bei gerai atrodantys. Deja, popiet gali sugesti nuotaika dėl vienos nemalonios pastabos. Saugokitės infekcijos, apsinuodijimo.

JAUTIS

Jums gali tekti rinktis – skirti laiko siūlomai pramogai ar nepraleisti galimybės papildomai užsidirbti. Artimas žmogus neleis jums išsisukinėti, reikalaus nuoširdumo, pažadų.

DVYNIAI

Aktualios bus šeimos ir finansinės problemos. Būsite lengvai pažeidžiami tiek emociškai, tiek fiziškai. Santykiai su mylimu žmogumi ar geru draugu gali komplikuotis, jeigu išaiškės nedoras poelgis.

VĖŽYS

Galimas egzaminas, kelionė, svečias ar pokalbis, pakeisiantis kai kuriuos jūsų planus. Regis, daug dėmesio skirsite kitų žmonių reikalams, nebūtinai jiems to pageidaujant.

LIŪTAS

Stengsitės prisirinkti informacijos ir užmegzti naudingų ryšių, galinčių užtikrinti sėkmę versle, kūryboje. Plačiai atversite širdį, galbūt ir piniginę. Verčiau nebūkite pernelyg patiklūs ir išlaidūs.

MERGELĖ

Šiandien jums labai rūpės pinigų ir partnerystės klausimai. Tikėtinas kūrybinis aktyvumas. Tik nepiktnaudžiaukite jums neabejingo žmogaus naivumu, pasitikėjimu.

SVARSTYKLĖS

Regis, nerimausite dėl savo ar artimo žmogaus sveikatos, darbo. Tikėtina, kad paūmės alergijos arba kiek suaktyvės žalingi įpročiai. Neužsiimkite savigyda, jeigu sunegalavote. Pavartoję netinkamus vaistus, prisidarysite bėdos.

SKORPIONAS

Nuo pat ryto šildysite kitus savo šypsena ir sąmoju. Kai kam tai bus lyg balzamas širdžiai. Visgi netrukus pervargsite ir popiet jau norėsis vienumos, asmeninės erdvės.

ŠAULYS

Svarbiausių dalykinių vizitų ir darbų geriau būtų imtis iš pat ryto, nes po vidurdienio bus žymiai sunkiau susitarti. Vakare po darbų neišbūsite be draugų, flirto.

OŽIARAGIS

Šiandien tikriausiai neišvengsite šiokio tokio nerimo, susijusio su studijomis, pristatymais, interviu, kelione ar kt. Regis, rezultatai bus neblogi ir juos jau šį vakarą galėsite įvertinti.

VANDENIS

Iš pat ryto pravartu tvarkyti finansinius reikalus: mokėti mokesčius, skolas, draudimo įmokas, alimentus ir pan. Nederėtų išlaidauti neapgalvotiems brangiems pirkiniams.

ŽUVYS

Regis, kažkas gali jus suklaidinti arba jūs kitiems paskleisite gandus. Nepasiduokite svaigalų ir abejotinų nuotykių traukai. Bus lengva paminti kai kuriuos etikos principus, susivilioti kažkuo maloniu ar naudingu.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų