HOROSKOPAS gegužės 28-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS gegužės 28-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Šiandien prioritetą teikite sveikatos stiprinimui, tinkamai mitybai. Užsiimkite tomis veiklomis, kurios neturėtų pakenkti. Būkite itin budrūs važinėdami dviračiu, paspirtuku. Neerzinkite gyvūnų.

JAUTIS

Jums nestigs geros valios ir nuotaikos bendraujant. Regis, sugebėsite su bet kuo ir dėl bet ko susitarti. Visgi nežinia, ar vėliau bus laikomasi tų susitarimų, pažadų.

DVYNIAI

Šeimyniška diena. Jei su namiškiais santykiai geri, tai ir diena turėtų būti nebloga. Tačiau jei kas nors bandys irzliai kritikuoti, vadovauti, konfliktai neaplenks.

VĖŽYS

Diena bus geresnė, jei nepradėsite diskusijų su jūsų požiūriui nepritariančiais pašnekovais. Jeigu esate kelionėje, galimi nesusipratimai. Pasidomėkite vietinės kultūros ypatumais.

LIŪTAS

Jūsų viltys, susijusios su norimu įsigyti daiktu, trokštama dovana, papildomu pasipelnymu ar pan., iš dalies gali realizuotis. Visgi per didelė rizika nepasiteisins.

MERGELĖ

Permaininga diena. Jeigu išvengsite kivirčų su oponentais ar valdingais asmenimis, tuomet vakaras turėtų suteikti gerų įspūdžių. Staiga galite kažkuo susižavėti.

SVARSTYKLĖS

Šiandien leiskite sau atsipūsti nuo darbų, pareigų, bet nelėkite kur nors toli. Regis, domins dvasinės praktikos, parapsichologija, vidinės transformacijos ir pan. Gana rizikinga per giliai nerti į abejotinus eksperimentus su psichika ir kūnu.

SKORPIONAS

Ši diena turėtų būti įdomi, kupina įspūdžių. Domins renginiai, kelionės. Regis, susitiksite su žmonėmis, kurių pasiilgote, arba gausite svarbių žinių apie juos.

ŠAULYS

Regis, smagių akimirkų jums suteiks laisvalaikis su augintiniais arba suplanuotas gyvūnų lankymas kitose vietose. Su žmonėmis sutarti seksis sunkiau nei su faunos atstovais. Pasistenkite neįsivelti į neigiamas emocijas keliančias diskusijas.

OŽIARAGIS

Jeigu esate kelionėje, galimi netikėtumai dėl ne taip suprastos informacijos arba jos trūkumo. Intriguojamas pasiūlymas, pažintis su užsieniečiu gali ir nudžiuginti, ir neraminti.

VANDENIS

Šiandien domins nepigios prekės ir paslaugos arba kursite originalius planus. Viena vertus, idėjų išties gali būti gerų. Kita vertus, įtikinti kitus žmones bus nelengva. Jų nuogąstavimai nėra be pagrindo.

ŽUVYS

Jums norėsis kontroliuoti kitus žmones, primesti savo valią, planus. Tai lengvai pavyks, jeigu pašnekovai vengia konfliktų, bet ne dėl jų pritarimo. Verčiau džiuginkite maloniomis staigmenomis savo vaikus, mylimą žmogų.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų