HOROSKOPAS gegužės 27-ajai, šeštadieniui

HOROSKOPAS gegužės 27-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Nors šiandien būsite energingi, pravartu tausoti sveikatą. Daugiau dėmesio skirkite augintiniams, higienai, dietai. Rimtas pervargimas ar nesaugus greitis per akimirką gali atnešti problemų.

JAUTIS

Ši diena žada romantišką ir kūrybinį polėkį. Galbūt vyksite į pobūvį, priėmimą ar pasimatymą. Tačiau meilės jausmus drums pavydo bei apmaudo debesys. Saugokite vaikus nuo pavojų.

DVYNIAI

Jūsų elgesys bus prieštaringas ir labai priklausys nuo kintančių nuotaikų. Kai kuriuos planus norėsite pamiršti arba tiesiog pasirodys, kad jie neįgyvendinami ir nieko nedomina.

VĖŽYS

Šiandien neadekvačiai vertinsite informaciją ir būsite linkę ją iškraipyti. Visgi išgirstos naujienos, žinios, pokalbiai su kaimynais, artimaisiais gali pasitarnauti jūsų labui.

LIŪTAS

Tikriausiai jums rūpės žemės ūkio darbai, nuosavybės klausimai, pirkiniai, pinigai. Tikėtini rūpesčiai, susiję su nekilnojamojo turto nuoma ar kt. Gerų patarimų galite gauti iš giminaičio, draugo ar kaimyno.

MERGELĖ

Pirma dienos pusė bus malonesnė, geriau seksis bendrauti, keliauti, sportuot ir kt. Vakare iš pusiausvyros gali vesti viskuo nepatenkinti, pretenzingi asmenys. Pasitelkite filosofinį požiūrį.

SVARSTYKLĖS

Šiandien pravartu pasirūpinti savimi, kūno ir sielos sveikata. Patartina vienatvė, poilsis. Labiau klausykitės intuicijos, niekur neskubėkite. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

SKORPIONAS

Ši diena jums asmeniškai turėtų būti palanki, nors jos bendras fonas gana prieštaringas. Nuo pat ryto jūsų dėmesiu džiaugsis šalia esantys asmenys, o vakare tik jūs sugebėsite nuraminti jautrius ir nervingus.

ŠAULYS

Sunkiai valdysite emocijas. Galbūt nerimausite dėl savo reputacijos, materialinės gerovės arba vyresnio amžiaus artimųjų situacijos. Atsipalaiduokite, praleiskite laisvalaikį taip, kad sukauptumėte pozityvios energijos.

OŽIARAGIS

Ši diena skatins norą išsiveržti iš rutinos, domėtis kelionėmis, kultūriniu gyvenimu. Atsargiau su nepažįstamais veikėjais. Kad ir ką veiksite, tai turbūt neatneš norimo atsipalaidavimo. Nepabėgsite nuo svarbių pareigų.

VANDENIS

Regis, būsite ne itin pozityviai nusiteikę, prieštaringai elgsitės. Pirmoje dienos pusėje noriai išlaidausite, o vakare pasireikš šykštumas ir apmaudas dėl išleistų pinigų. Neapsiimkite saugoti svetimo turto ir verčiau nesiskolinkite pinigų.

ŽUVYS

Šiandien jūsų nuotaiką labai veiks kiti žmonės. Bus lengva tiek susipykti, išsiskirti su jums svarbiu žmogumi, tiek susitaikyti, suartėti. Regis, pasirinkti vieną iš šių variantų teks būtent jums.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų