HOROSKOPAS gegužės 26-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS gegužės 26-ajai, penktadieniui

AVINAS

Šiandieninis atsipalaidavimo bei malonumų troškimas visiškai suprantamas – juk jau gyvenate savaitgalio planais. Visgi neskubėkite pirkti prekės ar paslaugos tarsi katės maiše, nepamąstę, ar jums to reikia.

JAUTIS

Jeigu naktį ar rytą neįvyks nieko nemalonaus, tuomet diena bus nebloga. Galimas netikėtas flirtas arba viliojamas pasiūlymas. Visgi saugūs nesate – pagundoms ir rizikai aklai nepasiduokite.

DVYNIAI

Naktinė arba rytinė rizika kelyje gali daug kainuoti. Nepraraskite budrumo. Galite gauti keistą, originalų pasiūlymą ar patarimą. Išlaikykite gerus santykius su giminėmis, kaimynais.

VĖŽYS

Šiandien neatsisakysite progos papildyti piniginę arba pigiau apsirūpinti tuo, ko jums reikia. Būkite apdairesni, kad kiti neišviliotų iš jūsų pinigų, vertingų daiktų. Verčiau nesusižavėkite azartiniais žaidimais.

LIŪTAS

Tam tikri vidiniai stabdžiai arba neigiamas požiūris varžys jūsų iniciatyvą, nors ir stengsitės aktyviai veikti. Pasitelkite humoro jausmą. Saugokitės neprognozuojamų žmonių.

MERGELĖ

Galite turėti reikalų su medicinos ar socialinėmis įstaigomis. Tikriausiai neišvengsite aplinkybių, verčiančių dvejoti, nerimauti. Labiau įsigilinkite į keistus pasiūlymus ir išsisukinėjimus.

SVARSTYKLĖS

Regis, aktuali bus kolektyvinė veikla, draugų palaikymas. Be kitų pritarimo nenorėsite niekaip rizikuoti. Vis dėlto galite susigundyti tuo, kas jums atrodo pelninga, originalu.

SKORPIONAS

Pasižymėsite kūrybingumu, iniciatyvumu. Tačiau šiek tiek painiosite savo ir kitų pareigas, atsakomybę, o gal ir romantiškus jausmus su darbu. Galite ką nors sujaukti.

ŠAULYS

Regis, jūsų mintys sukasi apie egzaminus, mokymus arba keliones. Nerimo gali sukelti nejaukus netikėtumas, ūmus sveikatos sutrikimas ar pan. Visgi tikėtina, kad netrukus viskas susitvarkys.

OŽIARAGIS

Pokyčių, praradimų baimė gali neleisti jums tinkamai išsimiegoti. Jei visgi naktis bus rami, tuomet dieną rasite kuo pasidžiaugti ir su kuo tuo džiugesiu pasidalinti.

VANDENIS

Santykių problemos žada neramią naktį bei rytą, tačiau įmanomas saldus susitaikymas. Pastaruoju atveju diena būtų žymiai malonesnė. Prioritetą teikite šeimai, vaikams.

ŽUVYS

Ši naktis nepalanki sveikatai, ypač jei pasiduosite žalingiems įpročiams. Rytas nesaugus kelyje. Yra tikimybė, kad įdienojus nuotaiką skaidrins romantika, flirtas arba pramoginiai renginiai.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų