HOROSKOPAS gegužės 25-ajai, ketvirtadieniui

HOROSKOPAS gegužės 25-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Domins su vaikais, kūryba, sportu, scena susiję projektai. Verčiau nekonfliktuokite su augančia karta dėl skonio, požiūrio į madas, politinių pažiūrų ir kt.

JAUTIS

Aplinkiniai gali suabejoti kai kuriomis jūsų galimybėmis ir asmeninėmis savybėmis. Bet kokiuose reikaluose, derybose galvokite apie abipusių interesų patenkinimą. Meilės fronte būsite linkę elgtis spontaniškai, drąsiai rizikuosite.

DVYNIAI

Šiandieną labiau galvokite, ką kalbate, – galite leptelėti tai, ko nederėtų, paskleisti konfidencialią informaciją. Planuota išvyka, susitikimas gali neįvykti arba bus pakeista data, vieta.

VĖŽYS

Regis, jus domins nekilnojamojo turto reikalai, žemės ir techniniai darbai. Netikėkite lengvo pasipelnymo galimybe. Už viską teks sumokėti. Spontaniškai gali užsimegzti draugystės ryšys, romantiška intriga.

LIŪTAS

Nelengva diena. Aibė darbų, ambicijų. Nebus paprasta įžvelgti pastangų prasmę, toleruoti kitokią nuomonę ar tiesiog ramiai būti vienoje erdvėje su kitais žmogiškais individais. Visgi galite sublizgėti originalumu, kai ką suintriguoti.

MERGELĖ

Nors stokosite energijos ir geros savijautos, manysite, jog privalote imtis sunkių darbų. Nepervarkite, nes galite sau pakenkti. Gali suintriguoti netikėtas pasiūlymas, slapta romantika.

SVARSTYKLĖS

Situacija reikalauja konkretumo, įsipareigojimo, todėl venkite paviršutiniško išsibarstymo. Verčiau nesistenkite susigrąžinti to, kas prarasta, ir žvelkite į priekį.

SKORPIONAS

Norėsis nuveikti ne vieną svarbų darbą, tačiau gali trukdyti smulkūs nesusipratimai. Galbūt pajusite, kad dominančio žmogaus elgesys kelia prieštaringus jausmus – ir intriguoja, skatina rizikuoti, ir atrodo neprognozuojamas, kiek neadekvatus.

ŠAULYS

Galite turėti rūpesčių, susijusių su kelione, egzaminu, svarbaus renginio organizavimu, dalyvavimu jame ar pan. Spontanišku pasirinkimu galite išprovokuoti neplanuotą įvykį.

OŽIARAGIS

Tikriausiai eikvosite laiką, jėgas, lėšas, mėgindami įsitvirtinti trokštamoje srityje ar išspręsti aktualią problemą. Galite pasiduoti intriguojamai pagundai, avantiūrai. Regis, kažkuo nustebins vaikai.

VANDENIS

Prieštaringų emocijų gali suteikti partneris, gerbėjas ar žmogus iš artimos aplinkos. Galite prisigalvoti nebūtų dalykų, pavyduliauti. Tikėtini ir teisiniai kazusai. Kai kurie jūsų veiksmai, pasirinkimai bus susiję su rizika.

ŽUVYS

Darbo bus daugiau, nei šiandien tikėjotės. Gali tekti padirbėti ilgiau arba kam nors padėti, mokyti. Pasirūpinkite artimų žmonių bei naminių gyvūnų sveikata, higiena. Venkite abejotinų nuotykių.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų