HOROSKOPAS gegužės 23-iajai, pirmadieniui

HOROSKOPAS gegužės 23-iajai, pirmadieniui

AVINAS

Šiandien užplūs abejonės, keistos nuojautos. Jusite, kad kai kurias savo klaidas privalote ištaisyti, jei norite toliau gyventi ramia sąžine. Pravartu vienumoje apsvarstyti savo tolesnius žingsnius.

JAUTIS

Ši diena palanki susitikimams, renginiams, draugystės ir meilės ryšių mezgimui bei atnaujinimui. Savo iškalba, draugiškumu galite pakerėti aplinkinius, įgyti palankumą.

DVYNIAI

Šiandien pravartu pabaigti kai kuriuos nebaigtus darbus, juos apibendrinti. Stenkitės būti teisingi, sąžiningi, jeigu nusprendėte imtis naujo verslo arba jei reikia pasidalinti gauta nauda iš ankstesnio įdirbio.

VĖŽYS

Tikėtina, kad gausite tam tikrą likimo ženklą, kuris patvirtins, ar mąstote ir elgiatės teisingai. Palanku ruošti publikacijas, pranešimus, megzti ryšius su užsieniečiais, dalintis žiniomis ir patirtimi, rinktis kelionės maršrutus.

LIŪTAS

Aktualūs bus psichologiniai arba finansiniai klausimai. Galite susisiekti su asmeniu, kuris gerai išmano jus dominančius reikalus. Išmintingi patarimai bei jūsų pačių gera įžvalga padės jums rasti svarbų atsakymą.

MERGELĖ

Turėsite progą išsklaidyti neigiamą įspūdį, rasdami problemos sprendimą arba įveikdami nelengvą kliūtį. Jus dominantys ryšiai turėtų sutvirtėti. Galbūt realizuosite kūrybinę idėją, pasižymėsite sporto srityje ar pan.

SVARSTYKLĖS

Ieškosite būdų pademonstruoti, ką sugebate, stengsitės gauti geresnį darbą, daugiau pajamų ar pan. Pravartu koreguoti gyvenimo būdą, kad sveikiau gyventumėte.

SKORPIONAS

Ši diena palanki veiklai, susijusiai su kūrybiniais projektais, vaikais, įvairiomis pramogomis. Galbūt sudominsite jums patinkantį asmenį arba pagerinsite svarbius santykius.

ŠAULYS

Geriausia būtų šią dieną paskirti šeiminiams reikalams. Palanku tvarkyti, prižiūrėti, puoselėti savo gyvenamą patalpą, sodybą, žemės sklypelį. Daugiau dėmesio dovanokite artimiems žmonėms.

OŽIARAGIS

Ši diena gali suteikti ir pramogų, ir naudos. Aktualūs turėtų būti kelionių bei su informacija, mokslu, logistika susiję reikalai. Galite gauti jums aktualią žinią.

VANDENIS

Ši diena gal būti ir produktyvi, ir dosni viena ar kita prasme. Jums turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus reikalo, projekto, informacijos, paslaugos ar prekės, techninio aptarnavimo arba dėl vaikų poreikių įgyvendinimo.

ŽUVYS

Sumaniai elgsitės su aplinkiniais ir lengvai darysite jiems gerą įtaką. Atviras žvilgsnis į kitus bei pasaulį gali lemti ir jūsų pačių sąmoningumo augimą. Svarbu, kad šiandien dominuotų ne emocijos, o išmintis.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų