HOROSKOPAS gegužės 21-ai, šeštadieniui

HOROSKOPAS gegužės 21-ai, šeštadieniui

AVINAS

Šiandien būsite kupini kuo geriausių planų ir vilčių. Galbūt jus prisimins seni draugai ar užsimegs naujų pažinčių. Jums bus siūlomos pramogos, žygiai, renginiai. Vakare ypač saugokite piniginę, mobilųjį telefoną ir kita, ko nenorite staiga prarasti.

JAUTIS

Tam tikra prasme jums ši diena bus labai darbinga ir skatinanti gerinti gyvenimo sąlygas. Vakare ypač stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis užuot kėlę pretenzijas.

DVYNIAI

Šiandien daug galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus bei grėsmes. Filosofinės mintys ryškiau apšvies kelią, o gal netgi jį parodys, jeigu pasiklydote migloje. Jeigu kažkur vyksite, neužsisvajokite kelyje. Budrumas itin svarbus.

VĖŽYS

Šiandien galite pasiduoti pagundai išplepėti paslaptis arba surizikuoti savo santaupomis ir kažką brangaus užsisakyti. Vakare gali kiek apvilti žmogus, kurį vadinote savo draugu, bendraminčiu.

LIŪTAS

Regis, dominantis žmogus elgsis dviprasmiškai ir jums teks įsigilinti, norint geriau suprasti jūsų santykius. Regis, kalbėsite ir reaguosite labai emocionaliai, o tai gali sunkinti susikalbėjimą. Tikėtina netolima išvyka, susitikimai su draugais.

MERGELĖ

Galite kibti į ūkio darbus. Jei tai nėra aktualu, turbūt mėginsite prisilaikyti dietos, keisti įvaizdį, plaukų spalvą ar kirpimą. Vargu ar jus nudžiugins stiprus pokytis. Per ryškus originalumas tik sugadintų nuotaiką. Saugokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Šiandien tikriausiai bendrausite su romantiškai nusiteikusiais arba kūrybiškai turtingais žmonėmis. Nudžiugins mielas flirtas, suteiktos viltys. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų. Pasistenkite pernelyg neišlaidauti.

SKORPIONAS

Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis pasikeitimų, naujų įspūdžių. Vilios pavasarinė gamta. Galbūt vyksite į sodybą, lankysite gimines ar kt. Venkite aštrių pokalbių.

ŠAULYS

Šiandien galite sulaukti svečio, viešnios arba įdomios informacijos telefonu. Jums svarbaus žmogaus laiškas gali sužadinti geras viltis. Galbūt uoliai mokysitės arba domėsitės technikos atnaujinimu.

OŽIARAGIS

Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su asmeniniu įvaizdžiu, nuosavu verslu. Kita vertus, nerimausite, ar viskas pavyks pagal planą. Be to, ramiai nesijausite ir dėl savo vaikų.

VANDENIS

Šeiminės ar kitokios pareigos šiandien gerai derės su pramogomis ir intensyviais plepalais. Regis, taip išmiklinsite liežuvį, kad galėsite bet ką įtikinti kuo tik panorėsite.

ŽUVYS

Diena bus rami, tačiau galite pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais arba pataikauti slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų