HOROSKOPAS gegužės 17-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS gegužės 17-ajai, antradieniui

AVINAS

Regis, jums labai rūpės ateities perspektyvos, egzaminai arba planuojami atostogų maršrutai ir pan. Įprastiniai darbai seksis, tačiau dėl aklų eksperimentų galite sulaukti kritikos ir pasijusti neužtikrintai.

JAUTIS

Jeigu vyksta pokyčiai verslo ar finansų srityse, veikiausiai viskas kryps į gera. Tačiau keblumų gali kilti dėl kitų žmonių neatsakingumo, nepildomų pažadų.

DVYNIAI

Galimi šiokie tokie nusivylimai dėl nepasiekto norimo rezultato, partnerio ar vaikų elgesio. Nederėtų tikėtis, kad kitą žmogų jums lengvai pavyks paveikti, pakeisti jo planus ar požiūrį. Neužkibkite ant sukčių kabliuko.

VĖŽYS

Grožio, sveikatos aktualijos žadins geras viltis. Kiek daugiau rūpesčių kels studijų, pranešimų, projektų arba kelionių reikalai. Būkite atidesni, pasirašydami dokumentus, įsipareigodami bei kelyje.

LIŪTAS

Su gražiais ir maloniais dalykais susijusios sritys turėtų klostytis neblogai, gal net pagal planą. Visgi kiek nerimo kels verslas, finansai, su apskaita, sąmatomis, buhalterija susijusi veikla.

MERGELĖ

Jums stigs apdairumo, įžvalgumo, o aplinkiniai gali tuo nedorai pasinaudoti. Neskubėkite patikėti pažadais, gerais ketinimais, menama nauda ir pan. Kita vertus, galbūt kaip tik jūs naudositės kitų patiklumu.

SVARSTYKLĖS

Tikriausiai išgirsite daug informacijos, tarp kurios pasitaikys ypač aktualios jūsų artimiesiems, vaikams. Dirbantiems fizinį bei protinį darbą ir besimokantiems ši diena ne iš lengvųjų. Galimi sveikatos sutrikimai.

SKORPIONAS

Bus nelabai malonu, jeigu namų, šeimos, vaikų ar darbo problemos pareikalaus daugiau pastangų ir lėšų, nei buvo suplanuota. Gali tekti koreguoti planus. Labiau prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS

Jus džiugins meilė, gamta, gardus maistas, gražūs daiktai, komfortiška aplinka. Tačiau jei pristigs kantrybės ir takto, bendraujant gali kilti nesusipratimų ir įtampų. Atsargiai su ugnimi, dujomis.

OŽIARAGIS

Nors nieko rimto veikti nenorėsite, meno srityje galite kažkaip pasireikšti. Arba vietoj meninio įkvėpimo jūsų siela prisipildys atjautos, noro padėti kenčiantiems, vargstantiems. Nežiopsokite kelyje.

VANDENIS

Džiugins meilė, vaikai, namai, tačiau verslo reikalai anaiptol nekels optimizmo. Reikia rimčiau pasvarstyti prieš finansiškai įsipareigojant. Pasitarkite su patikimais draugais.

ŽUVYS

Darbui, pareigoms teks skirti daug rimto dėmesio, o jums labiau norėsis laisvos saviraiškos, meniškos veiklos. Šioje srityje išties galite sublizgėti. Venkite svaigalų, saugokitės apsinuodijimo, avarijų, traumų.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų