HOROSKOPAS gegužės 15-ajai, šeštadieniui

HOROSKOPAS gegužės 15-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Šiandienės dangaus įtakos skatins jūsų atvirumą, malonų elgesį su kitais. Jeigu jums reikia pagalbos ar patarimo, pirmiausia kreipkitės į artimos aplinkos žmones.

JAUTIS

Stengsitės būti atlaidūs ir gailestingi tiems, kurie jus įžeidė ar nesupranta. Galbūt paremsite giminaitį, draugą, nepagailėsite nuoširdžių patarimų. Ir patys to turbūt sulauksite iš artimos aplinkos žmonių.

DVYNIAI

Pabuvimas gamtoje ar jaukioje namų, sodybos aplinkoje bus geriausias poilsis, kokį galite pasirinkti. Jei norite geros nuotaikos, verčiau nesirinkite apsipirkinėjimo bei svetimų turtų ir pinigų skaičiavimo.

VĖŽYS

Būsite emocionalūs, nenustygstantys. Galbūt kils ūpas fiziškai padirbėti ar pasportuoti. Labai tiktų pradėti mankštos pratimų ar masažų ciklą, užsibrėžti tobulėjimo planą ir pradėti jį vykdyti.

LIŪTAS

Galite prisikurti įvairių iliuzijų. Mintys ir jausmai, nukreipti į meną ar meilę, gali kažkaip įdomiai realizuotis. Vakare rinkitės ramybę, intymumą, o ne šurmulingą draugiją.

MERGELĖ

Jeigu bus galimybė, susitikite su gerais bičiuliais, atitrūkite nuo įgrisusių rūpesčių. Regis, sieksite patikimumo santykiuose, ištikimybės. Bus už ką padėkoti draugams.

SVARSTYKLĖS

Tikriausiai teks kalbėtis politikos, verslo klausimais, dalyvauti susibūrime. Galbūt bus priimtas sprendimas, kuris glosto jūsų ego ar gelbsti autoritetą, jei jam iškilo grėsmė.

SKORPIONAS

Jus gali užvaldyti įvairiausi troškimai. Galbūt naujai regėsite dalį savo perspektyvų. Gali būti, kad iš toli atvykęs asmuo mėgins įsikišti į jūsų gyvenimą, kaip nors jį keisti.

ŠAULYS

Regis, domėsitės erotika, finansinėmis avantiūromis. Bus nemažai kalbama apie mokesčius, paskolas, paveldėjimą, draudimą. Kažkuo pasitarnaus internetas, aktuali publikacija.

OŽIARAGIS

Tikriausiai šiandien teks derinti savo norus, planus ir skonius su partnerių, nes tik kompromisinis sprendimas visiems išeis į naudą. Gerų dalykų galite prisigalvoti ir nuspręsti drauge su šeima.

VANDENIS

Būsite darbštuoliai, dėl savęs ir kitų pasiryžę kalnus nuversti. Turėtumėte greitai ir nepriekaištingai atlikti ūkines ir buitines užduotis, o vėliau dar skirti dėmesio tiems, kurie jus myli, laukia iš jūsų pramogų.

ŽUVYS

Vilios pramogos, šou renginiai, sportas, loterijos, kūrybinė veikla. Būsite geranoriškai nusiteikę, dosnūs. Daug dėmesio skirsite vaikams, artimiems žmonėms.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų