HOROSKOPAS gegužės 14-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS gegužės 14-ajai, penktadieniui

AVINAS

Stenkitės būti objektyvūs, tolerantiški. Nemokykite kitų, kaip gyventi. Visų pirma atsigręžkite į save ir savo aplinką – ar viską darote nepriekaištingai. Vairuokite atsargiai, nes išsiblaškymas silpnins jūsų reakciją.

JAUTIS

Itin parūps materialūs dalykai, pinigai. Norėsite būti teisingi, dosnūs, bet tuo pačiu nieko neprarasti. Finansuose, komercijoje šiandien derėtų viskuo abejoti ir tikrinti.

DVYNIAI

Tikėtina, kad jus kamuos neaiškios baimės, netikrumas dėl asmeninių santykių, sveikatos ir pan. Atrodys, jog niekam nerūpite. Net jei viskas krinta iš rankų, pasistenkite valdytis. Kol kas nepriimkite konkrečių sprendimų.

VĖŽYS

Nederėtų vykti į didelius renginius, įtemptai dirbti – tai gali atsiliepti jūsų sveikatai. Taip pat neįsivelkite į intrigas, apkalbas, nelegalią veiklą, nes tai nemaloniai atsisuks prieš jus.

LIŪTAS

Kolektyvinis darbas, bendravimas teiks ir malonių, ir slogių įspūdžių. Tikriausiai susipainiosite santykiuose, požiūriuose. Kažkas iš pažįstamų gali nuvilti. Nedarykite skubotų išvadų.

MERGELĖ

Ši diena įneš sumaišties į jūsų vidinį pasaulį. Atrodys, kad užsiimate ne tuo, kuo turėtumėte. Dirbdami rimtus darbus, būkite atidūs, nes lengva suklysti. Laikykitės saugumo technikos taisyklių. Atsisakykite svaigalų.

SVARSTYKLĖS

Gali kilti nesusipratimų darbe, kelionėje, tarptautiniuose reikaluose bei ryšiuose. Tikriausiai pakliūsite į iliuzijų voratinklį. Žmogus, iš kurio daug tikėjotės, gali kiek sujaukti jūsų iliuzijas. Venkite svaigalų.

SKORPIONAS

Tikėtinas kontaktas su žmogumi, kurį laikote konkurentu ar kažkokių jūsų problemų šaltiniu. Pasitelkite kantrybę ir diplomatiją, jeigu bendravimo neįmanoma išvengti.

ŠAULYS

Ši diena privers rimčiau pamąstyti apie asmeninių santykių ateitį, perspektyvas. Silpni, klibantys ryšiai gali patirti krizę. Įmanomi emociniai nusivylimai.

OŽIARAGIS

Šiandien be darbo sėdėti nepavyks. Darbus gali užvilkinti nesusikalbėjimai, netiksli informacija ir pan. Galbūt teks tikrintis sveikatą, darytis tyrimus.

VANDENIS

Būsite patrauklūs, įdomūs, tačiau jūsų aplinkoje yra žmonių, linkusių slapta jums kenkti. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos ir padorumo. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus.

ŽUVYS

Nesusipratimų, manipuliavimo galite neišvengti netgi namuose. Labiau pasitikėkite savimi, nes kaip tik to šiandien gali prireikti, kad nepaleistumėte iš rankų to, ką jau turite. Venkite svaigalų, sunkiai virškinamo maisto.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų