HOROSKOPAS birželio 9-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS birželio 9-ajai, penktadieniui

AVINAS

Iki pietų noriai bendrausite su aplinkiniais, megsite pažintis. Vėliau šurmulys ims trukdyti, ypač jei dirbate medicinos, meno, socialinėje sferoje. Jeigu turite galimybių, būsite linkę paremti menininkus, ligonius, finansuoti socialinius, kultūros projektus.

JAUTIS

Šiandien jūsų galimybės ir nuotaika labai priklausys nuo aplinkinių požiūrio į jūsų asmenybę, veiklą. Galbūt dalyvausite susirinkime, pristatyme. Kitų raginami galite prisiimti atsakomybę, kurios tuo pat metu ir norite, ir vengiate.

DVYNIAI

Šiandien galite ruoštis dalykiniam pokalbiui, viešai kalbai ar egzaminui, itin domėtis naujienomis. Galite kai ką nustebinti savo sumanymais, komentarais ir interpretacijomis.

VĖŽYS

Sėkmingai spręsite jums aktualius mokslo, tarptautinius, politinius klausimus. Galbūt susipažinsite su įtakingu asmeniu, dalyvausite turiningame renginyje. Iš toli esančio svarbaus jums žmogaus galite gauti žinią, kuri įpareigos kažką sužinoti, nuveikti.

LIŪTAS

Šiandien svajosite apie geresnę gyvenimo kokybę. Susidarykite nedidelį, bet realų planą ir mėginkite jį įgyvendinti. Jums gali pavykti pakeisti kažką arba atsisakyti to, kas buvo nenaudinga ar tampa nuostolinga.

MERGELĖ

Palanku tvarkyti partnerystės, bendradarbiavimo reikalus, spręsti teisinius klausimus. Visgi gerai pagalvokite, ar verta rimtai įsipareigoti. Turite savyje atrasti nedviprasmišką atsakymą.

SVARSTYKLĖS

Šiandien netingėkite pasiraityti rankovių ir imtis darbų, nes diena bus produktyvi. Pravartu išbandyti savo jėgas tose veiklose, kurioms reikia daug energijos, kūrybiškumo arba empatijos, meilės gyvūnams, gamtai.

SKORPIONAS

Šiandien gyvensite ne vien įprastais rūpesčiais, nes turėsite progų pasidžiaugti malonių žmonių dėmesiu, viliojamais pasiūlymais, kūrybine sėkme, vaikų laimėjimais ar pan.

ŠAULYS

Iš pat ryto įtrauks žiniasklaidos, interneto informacija, reklama. Ir patys nevengsite kitų stebinti savo replikomis bei žiniomis. Nežiopsokite kelyje. Popiet jau būsite nusiteikę daug dėmesio skirti namams, sodybai, šeimai.

OŽIARAGIS

Būsite smalsūs ir bendraujantys, lengvai gausite norimą informaciją, susitarsite dėl atsiskaitymų, sutarčių, pervežimų ir pan. Aplinkiniai gali pateikti originalių pasiūlymų.

VANDENIS

Šiuo metu jums turėtų parūpti turtiniai, komerciniai reikalai, galbūt keisite įkainius, tvarkysite buhalteriją, derėsitės ir pan. Pats metas skirti daugiau dėmesio suplanuotai veiklai, gal net surizikuoti, išbandyti originalų metodą. Verta pagalvoti apie bendradarbiavimą ar jo pratęsimą.

ŽUVYS

Šiandien galbūt išryškės tai, kas gana ilgai nedavė ramybės. Jeigu kažkam norite padaryti įspūdį, jums veikiausiai pavyks, jei tik pasitelksite savo ypatingą fantaziją.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų