HOROSKOPAS birželio 4-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS birželio 4-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Gali būti, kad šiandien kils noras aplankyti parodą, muziejų, teatrą arba kur nors toliau išvykti. Asmuo, su kuriuo teks bendrauti, padarys įspūdį. Galimos nenumatytos išlaidos ar neplanuoti pirkiniai.

JAUTIS

Tikriausiai planuosite šeimos, verslo biudžetą, domėsitės finansų politika ir pan. Gali dominti buitinė technika, kitos ilgalaikės prekės, tad naršysite po specializuotas parduotuves internete.

DVYNIAI

Regis, turite konkurentų, kurie kelia nerimą savo aktyvumu. Galbūt dėl jų stengiatės įrodyti, kad esate patys geriausi. Perdėtos pastangos gali turėti priešingą efektą. Tausokite sveikatą, savo ir kitų nervus.

VĖŽYS

Nusiteikusiems nuveikti kai ką savo ūkyje, diena turėtų būti produktyvi. Nepagailėkite pastangų dėl šeimos gerovės, tarpusavio santykių darnos. Pravartu šį tą paremontuoti, sutvarkyti. Kažkuo gali nustebinti pažįstamas asmuo.

LIŪTAS

Galimas jaudinamas įvykis, susijęs su viešu dėmesiu, scena, vaikais, sportu, meile. Visgi skubiai gali tekti spręsti kai kurias išryškėjusias augančios kartos problemas. Saugokite savo atžalas nuo pavojų.

MERGELĖ

Diena turėtų būti nebloga, ypač tiems, kurie nusiteikę laiką leisti sodyboje ar namuose. Regis, domėsitės technika, statybomis, sportu, kelionėmis, įvykiais užsienyje. Nepraleiskite per daug laiko prie interneto.

SVARSTYKLĖS

Ši diena skatins viskuo domėtis, naršyti po informacijos šaltinius, naudotis patarimais. Svarbu, kad netaptumėte reklamos auka ir be reikalo neprarastumėte apvalios sumelės. Tikėtini susitikimai su bičiuliais iš bendrų pomėgių srities.

SKORPIONAS

Norite ar nenorite, šiandien veikiausiai būsite kreipiami prie materialinių, buitinių reikalų. Arba jums patiems itin rūpės komfortas, nuosavybė, o aplinkiniams – kiti dalykai, todėl nelengvai suderinsite interesus.

ŠAULYS

Šiandien nederėtų ilgai sėdėti prie kompiuterio, ypač jei nėra būtinybės mokytis, ruošti informacijos rytdienai ar pan. Verčiau nueikite į kultūrinį renginį, parodą arba pabendraukite su realiais pašnekovais, kurie turi ką papasakoti, kuo pasidalinti.

OŽIARAGIS

Nepulkite žavėtis naujų pažįstamų asmenų pasiūlymais, reklamuojamomis prekėmis, ir nebrukite per prievartą savų sumanymų. Pravartu ramiai pailsėti, atsipalaiduoti. Saugokite vaikus.

VANDENIS

Šiandien labiausiai norėsis atverti sielą, pasidalinti mintimis su kitais. Regis, neduos ramybės keistai krypstanti situacija, nauji planai. Veikiausiai su šeimos nariais susikalbėti bus sunkiausia. Pasitelkite kantrybę.

ŽUVYS

Susirūpinimą gali kelti nebaigti arba nekokybiškai atlikti darbai, nestabilumo pojūtis, neraminančios žinios, trikdžiai kelyje. Regis, neišvengsite neplanuotų išlaidų.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų