HOROSKOPAS birželio 3-iajai, šeštadieniui

HOROSKOPAS birželio 3-iajai, šeštadieniui

AVINAS

Jeigu privalote apsitvarkyti, neatidėkite to vakarui. Šiandien jus gali džiuginti sportas, pažintys. Deja, galimi trikdžiai, vėlavimai, susiję su kelionėmis, pervežimais. Tai gali atnešti nuostolių.

JAUTIS

Gana palanku keisti aprangos stilių ar šukuoseną, įsigyti naujų drabužių. Galite pasirodyti išradingi panaudodami senus daiktus, juos atnaujindami. Gali nudžiuginti patinkančio asmens dėmesys, flirtas.

DVYNIAI

Ši diena paliks neblogą įspūdį, jeigu sugebėsite vakare visko nesugadinti savo neatsargumu ar abejingu požiūriu į artimą žmogų, kuriam reikia paguodos, o gal net rimtos pagalbos.

VĖŽYS

Nuotaiką gerins romantiškas jaudulys, susižavėjimas kokiu nors žmogumi, kūriniu, idėja ar kelionės įspūdžiais. Visgi gali kilti ir sunkumų dėl neprognozuojamų asmenų, sveikatos problemų ar techninių trikdžių.

LIŪTAS

Šiandien pramogaukite, sportuokite, linksminkitės, džiuginkite dėmesiu savo vaikus, tačiau nepraraskite saiko išlaidaudami. Tinkamai elkitės viešumoje. Saugokite reputaciją.

MERGELĖ

Ši diena jums gali būti ne tokia buitiška ir rami, kaip planavote. Galbūt atvyks giminaitis. Arba jums teks išvažiuoti ir nedelsiant kažkuo pasirūpinti, sudaryti nekilnojamojo turto sandorį ar pan.

SVARSTYKLĖS

Tikriausiai šiandien daug bendrausite su kaimynais, giminaičiais ir pan. Būkite apdairesni ką nors skolindami ar skolindamiesi, finansiškai įsipareigodami. Spontaniškai duotas pažadas gali nemažai kainuoti.

SKORPIONAS

Jums rūpės harmonija ir tvarka namuose. Jausitės kažkam reikalingi, mylimi arba empatiškai palaikomi. Noriai spręsite draugų ir vaikų problemas. Venkite kontaktų su neprognozuojamais asmenimis ir neskaitykite komentarų.

ŠAULYS

Gerai jaustis bei sutarti su aplinkiniais šiandien gali trukdyti pernelyg kintančios nuotaikos, per jautrios reakcijos į menkiausią nesėkmę ar problemą. Atsargiai su technika, elektra, neprognozuojamais gyvūnais.

OŽIARAGIS

Netikėtai aplankęs įkvėpimas, nuojauta gali pašnibždėti kažką vertinga. Labai domins gandai, fantazijos, užkulisiniai įvykiai. Vienas virtualus pokalbis gali būti naudingas dėl originalaus, neįprasto pašnekovo požiūrio.

VANDENIS

Palanki diena susitikimams, organizuoti renginius ar megzti  naujus ryšius. Tikriausiai pasijusite populiarūs, reikalingi. Galite sudominti neeilinę asmenybę. Tačiau iš pusiausvyros savo elgesiu jus gali vesti patys artimiausi žmonės.

ŽUVYS

Būsite pakankamai aktyvūs arba stengsitės tokie atrodyti. Galite sudalyvauti viešame renginyje. Jeigu liksite namuose, jums norėsis tvarkos, komforto, todėl nevengsite paplušėti. Atsargiai kelyje.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų